Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a Horror film címe?...

Mi lehet a Horror film címe? Valakinek ismerős?

Figyelt kérdés
Szép napot! :) Nagyon régen, olyan 7 éves lehettem mikor unokatestvéremmel megnéztem egy horror filmet de már a címére nem emlékszem, a történetére is alig-alig.De valami olyasmiről szólt hogy egy Erdőben van egy faház ha jól emlékszem és ott él pár ember akik vérfertőzés által születtek vagy valami más betegséggel, már erre sem emlékszem.. És Ha jól tudom valami arra járó túrázó fiatalok rájuk bukkannak. És innen képszakadás :D Ha valakinek ez a kis részlet ismerős és tudja melyik filmről beszélek, esetleg van róla sejtése megosztaná velem, már nagyon régóta keresem ezt a filmet, unokatestvérem sem emlékszik a címére:D Nagyon köszönöm a válaszokat előre! ^^

2017. júl. 23. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Halálos kitérő
2017. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez a Halálos kitérő 1. része, amúgy 5 rész készült a filmből!
2017. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kisse kesve valaszolok igaz, de nagyon szepen koszonom! nektek koszonhetoen sikerult vegre megneznem azt a filmet amit evek ota kerestem😁❤
2017. dec. 18. 21:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Es igy lassan a kerdesem kiirasa utan 1 evvel ujranezem 😅
2018. júl. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!