Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Még érdemes lenne próbálkoznom...

Még érdemes lenne próbálkoznom a Gotham-mel?

Figyelt kérdés
Láttam anno az 1.évad 1.részét - azt végiguntam. Utána bepróbáltam a 2.évad 1.részét, hátha onnantól izgalmasabb lesz - megint nem jött be. Néhány hónappal később (de talán egy év is eltelt) megnéztem a (2.évad) 2.részt is, az már úgy rémlik, valamivel jobban tetszett, de nem vett rá a folytatásra. Időről-időre hallom, milyen jó dolgok vannak/lesznek benne, de nincs erőm próbálkozni. Érdemes lenne még erőltetnem?

2017. júl. 26. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd szerintem.

Amúgy érdekes egy szisztéma, hogy ha megunom az 1. évad 1. részét, akkor ugrok a kövi évadra...

2017. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én az első 3 részt néztem meg az első évadból,aztán nem erőltettem tovább.

van hogy nem jön be valami,hiába tetszik az sokaknak.

2017. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha egy évad rossz, egy másik lehet még jobb - de az is lehet, hogy csak azok a részek voltak "rosszak", amiket néztél.

Amúgy a sorozatokat direkt úgy írják meg, hogy ha megnézel egy random részt (tehát nem vagy képben a szériával), akkor is élvezni fogod és többnyire érteni. De ha nem értesz valamit, ha tetszik az adott évad - tegyük fel egy 2.évad, akkor ha tetszett annyira, hogy végig bírd nézni az 1.évadot is, akkor úgyis összeállnak azok az esetleges dolgok visszafelé, amiket nem értettél.

Próbáld ki. Többször is megcsináltam, hogy visszafelé néztem akár 5-6 évados sorozatokat, és a végére mindig összeállt a kép. igazából mindegy, hogy előre vagy visszafelé nézed, ugyanazt kapod, csak más sorrendben :D.

(gyorsan kellett írnom ezért elkapkodtam, de remélem érthetően fogalmaztam)

2017. júl. 27. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp érdemes próbálkozni, nem az első rész fogja megváltani a világot. Egy részből nehéz leszűrni a sorozat milyenségét, kell neki egy kis idő, hogy a sorozat beinduljon, a karaktereket megismerd, megértsed a dolgokat. Adj neki egy esélyt, esetleg 10 részt próbálj megnézni. Igen izgalmas dolgok vannak benne
2017. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2,vagyok

közben nekem is eszembe jutott egy kitartást igénylő sorozat.

a weyward pines-ban az első 5 részben azt sem tudja a néző,hogy mi a fene van itt.

nézzem ne nézzem,érdekeljen?

de azért volt annyira jó hogy maradtam.

aztán bumm,akkor fordulat jön,hogy nem lehetett szinte kivárni a kövi részt annyira érdekes lett.

szóval van ilyen is.

ettől függetlenül a gothamhez nem volt 5 rész megnézéséhez való érdeklődésem.

2017. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anonimusvarilius válasza:
Sztem nem rossz sorozat az első évad kb 4 résztől egészen az évad végéig aztán nekem olyan mintha visszasullyedt volna átlagos sorozattá
2020. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!