Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az egyik barátom, miért csak...

Az egyik barátom, miért csak a látvány filmeket nézi?

Figyelt kérdés
A barátomhoz néha át megyek és mindig nagyon látványos filmeket indít be, de 2 mondatba lelehetne írni a történetet. Amikor tanácsoltam, hogy nézzünk valamivel tartalmasabb filmet, (Forrest Gump, Ryan közlegény megmentése, Vissza a jövőbe, Indiana Jones, Elit alakulat stb) megkaptam, hogy azok a filmek szarok és én egy idióta vagyok, hogy ha szeretem az ilyen filmeket. Mondtam neki, hogy a Függetlenség napja 2 az biztos jobb, mint egy 5 Oscar-díjas film. Azóta nem is beszélünk. Miért lehetnek az emberek, ennyire gyökerek?

2017. júl. 29. 09:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Becstelen Brigantik

Kémek hídja

Z-világháború

Harag

Szövetségesek

2017. júl. 29. 12:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de nagy barátság az, ha csak legyökerezitek egymást és a különböző filmes ízlésen nem tudtok túllendülni. Vele más programot kell szervezni, amiben mindkettőtök örömét leli, filmezni meg olyannal kell, akinek az ízlése közelebb áll a tiédhez.
2017. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
őt bombával sem lehet kirángatni otthonról :D
2017. júl. 29. 14:20
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha ilyet mond nincs agya.

És még csak nem is igazi barát, ha emiatt nem áll szóba veled.

Nem kár érte.

2017. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"nem ítélem el, csak ne erőltesse rám ezeket a filmeket."

Chh.. Akkor ne filmezz vele..

2017. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Üdv!

Ember és ember között hatalmas különbségek lehetnek mindenféle téren. Az iskolák alatt kevésbé vehető ez észre, hisz az egy helyre járók hasonló "kihívásoknak" kell megfeleljenek, így hasonlóan fejlődnek.

Engem 27 évesek érte az első megdöbbentő élmény, miszerint eberek lehetnek nagyon egyszerűek. Aztán pár évre rá leesett, hogy van akinek én vagyok az.

A gyökér kifejezés jól jellemezheti, hogy a lehetséges emberi fejlődés mely szakaszában jár az illető, de azért általánosságban nem kategorizálnám be az alapján milyen filmeket szeret.

Pl.: lehet, hogy csak azért izgatják leginkább a látványfilmek, mert azoknak a legizgatóbbak a trailer-eik.

.. bár szerintem az általad soroltak is hatásvadász és jobbára látvány filmek... Meg ha ilyen véleménye van róluk, akkor valószínűleg látta is azokat.

Csendben jegyzem meg, hogy a film akkor válik igazi élménnyé, mikor valakivel beszélgetünk róla. Beszélgethetnél vele arról, miért szereti azokat annyira ... Tudja-e egyáltalán?

Egyébként élettani alkat is meghatározhatja, hogy mely élettani hatást gyakorló film nyújtotta élmény/érzés az amire vágyunk... tehát eleve születési adottság, (pl. nem vagy idegrendszer "bekötése", hormonháztartás...) ami a korral, egészségi állapottal (életmóddal) mind-mind változhat.

2017. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mint már elmondtam, őt nem érdekli a tartalom. Amiben nincsen tartalom, arról nem lehet beszélni. De vannak más fura dolgai is. Neki csak a BMW-k jönnek be, minden más autó egy sz@r neki. Majd megnézem, hogy egy BMW hogyan küzd meg a 30 centis hóval, mert azok nagyon könnyen beleragadnak. Egy Audi a 60 centis havon is röhögve át megy. Ha venni akar magának valamit, mint például egy egeret, azon 2 hónapig gondolkozik és közbe mindenkit a sírba kerget vele, mert kérdezi, hogy melyik tetszik nekem jobban? Erre rámutatok a bal oldalira, ő meg azt mondja, hogy inkább a jobb oldali tetszik neki. Akkor mondom legyen az, erre meg, hogy inkább a baloldali. Ezzel fáraszt mindenkit kB 1-2 hónapig aztán megvesz egy 3. típust. Szerintem egy ilyennel nincsen miről beszélni.
2017. júl. 31. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!