Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Trónok...

Mi a véleményetek a Trónok harca új részéről (7. évad 3. rész)? Csak az nézze meg aki már látta a részr, mert spoilert tartalmaz!

Figyelt kérdés
Szerintem egyre biztosabb, hogy Daenerys nem képes elfoglalni a trónt, mivel Cersei okosabbnak bizonyult. A szövetségesei meghaltak vagy elfogták őket, Caster-hegy semmit sem ér és a makulátlanok csapdába estek. Szerintetek ebből még lehet győzelem a Sárkányok Amyjának?
2017. júl. 31. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csak reméljük, hogy nincs már esélye. Itt az ideje, hogy végre valaki feltörölje a padlót vele.
2017. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez azért alakult így, amit már nem egyszer elmondtak az évadban: Dany minél kevesebb áldozat árán akarja elfoglalni a trónt.

Ha nem hozzák elő a könyvből Euron sárkánykürtjét és a Qyburn-féle fegyverből csak egy lesz, akkor a sárkányok önmagukban is könnyedén leigázhatnák egész Westerost.

2017. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1-es, úgy tűnik neked nem szimpi Dany. Megtudhatnám miért? Mondjuk az igazat megvallva, miután úgy beszélt Jonnal ahogy, nekem se maradt a kedvenc szereplőim között.
2017. júl. 31. 20:41
 4/21 anonim ***** válasza:
Danyben az a legidegesítőbb, akár a könyvet akár a sorozatot vesszük alapul, hogy egyfolytában azt hangoztatja, hogy ő a törvényes örökös, őt illeti a trón, neki kell uralkodnia Westeros fölött, de amúgy teljesen leszarja egész Westerost, úgy ahogy van.
2017. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Én a helyében maradtam volna a Rabszolga-öbölben vagy valahol ahol tényleg szükség van rá, nem pedig elutazni egy idegen földre, idegen emberek közé.
2017. júl. 31. 21:10
 6/21 A kérdező kommentje:
Kezd olyan lenni mint Viserys, még nem is ül a trónon, még soha nem is látta, de már mindenki térdet kell hajtson neki és felségnek kell szólítsa.
2017. júl. 31. 21:12
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert az aztán tényleg kevesebb áldozattal jár, ha kiéhezteti őket. :D

Nem tudom, hogy ők melyik világban élnek, de általában először a szegények, az egyszerű emberek kezdenek majd el éhezni és nem Cersei vagy katonák, tehát hamarabb is hal meg az, akit meg akarnak "menteni". Ezt Tyrionnak is tudnia kéne, mert ugyanez volt az 5 király háborúja alatt is. Szóval semmi értelme az egésznek.


A kiéheztetésnél tartva pedig kíváncsi vagyok, hogy Sárkánykőn Dany mivel eteti a seregét és a lovaikat. Amikor Stannis a Vasbanknál járt, azt mondták, hogy Sárkánykőn nincs semmi, csak pár birka...szóval érdekelne Dany mivel látja el az embereit, az állatokat, meg úgy a sárkányokat is. xD

Az egész akkora nagy logikátlan baromság, hogy csak na.

2017. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy Qyburn fegyveréből kéne pár száz darab és hamar megoldódna a sárkányos probléma. Ami lássuk be tényleg probléma, mert ha itt a tél, az embereknek is alig lesz mit enniük, nem még etetni három nagy dögöt...mikor a húsukon elélhetne egy darabig néhány ember.


Dany amúgy szerintem a könyvekben más, mint a sorozatban. A könyvekben gondol arra, hogy hibát követ el, hogy nincs mindig igaza, stb.

De pont úgy, mint pl. Tyrionnál...teljesen szentté alakítják a karaktert, amit tesz, az az abszolút igazság, fehérre mossák (?), azt hiszem ezt mondják erre. És ezt annyira erőltetve teszik, hogy rossz nézni. *fan service* mert ők a jópofa karakterek


Pedig Tyrion eddig egyetlen jó döntést sem hozott. Ő volt abban is a hibás, hogy Meereent megtámadták, a mostani terve is kudarcot vallott és a Jon-os tanácsa is zátonyra futott. Mégis ő a szuperintelligens segítő, akitől jobbat még nem xart a világ. Vagyis hát minden karakter ezt monddja, ezért el kell hinnünk.

2017. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár ahogy kinézett Casterly-hegy és Égikert, már abból látni, hogy a készítők is feladták. (Akinek még az írásból nem lett volna egyértelmű.)
2017. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, a kedvenc Tyrionos részem meg az, amikor találkozik Davossal, akinek a feketívizi csatában lényegében kinyírta a fiát...azt hiszem ezt felróni Tyrionnak már nem lett volna nagy fanboyság.

De tök jó, hogy Davos ilyen lazán veszi.

2017. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!