Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Trónok...

Mi a véleményetek a Trónok harca új részéről (7. évad 3. rész)? Csak az nézze meg aki már látta a részr, mert spoilert tartalmaz!

Figyelt kérdés
Szerintem egyre biztosabb, hogy Daenerys nem képes elfoglalni a trónt, mivel Cersei okosabbnak bizonyult. A szövetségesei meghaltak vagy elfogták őket, Caster-hegy semmit sem ér és a makulátlanok csapdába estek. Szerintetek ebből még lehet győzelem a Sárkányok Amyjának?
2017. júl. 31. 19:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

a 6. évadban úgy éreztem hogy az egyetlen jó karakter a sorozatban aki nem ripacskodik és idegesitő, az Bolton, ahogy ő meghalt az nekem nagy csapás volt, mondván most akkor mit nézzek ezen a kihalóban lévő sorozaton, de a 7. évadban úgy tűnik felpörögnek az események és az, hogy a szinészek és a karakterek is nagyon gyengék és illogikusak már nem is tűnik akkora gondnak

szerintem Cersei más módon fog meghalni, hogy a trónra ki kerül, azt a fene tudja de a cimből következtetve Jon és Daenerys közösen fogja legyőzni a másokat, igy valszeg egyikük lesz a trónon

2017. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én Jont jobban preferálom, szóval ha valaki uralkodásra született akkor az csakis ő lehet. Sok mindenen ment keresztül és már Mormont parancsnok is tudta hogy Jon egy igazi vezető. A Félkezû is benne bízott, és mindenki más is. Szerintem Jon túl értékes karakter ahhoz, hogy csak Észak királya legyen. Rá mindenki hallgat, nem kell a születési jogát felhozza, mert mindene ami van, önerôbôl szerezte meg. Ezzel ellentétben Dany csak a sárkányait tudja felmutatni, azonkívül mindent a nevének illetve a sárkánytûznek köszönhet. Jaa, és egy kérdés... Daario Naharis-al mi lett? Valamiért sehogy se emlékszek rá hogy mi lett a sorsa. Dany nem is vitte magával Westerosra?
2017. aug. 1. 00:23
 13/21 anonim ***** válasza:
Semmi izgalom nemlenne ha csak úgy leigázná Westerost. Varys és Tyrion politikusok nwm pedig hadvezérek így sorozatos hibákat követnek el miattuk és úgy tűnhet, hogy Cersei áll nyerésre. Lady Olenna elmonta Danynek, hogy viselkedjen sárkányként és úgy is fog. Szóval hatalmas vérengzés várható mostantól mivel Daenerysnek eléggé veszteséges volt eddig a háború. Magyarul Cersei és Daenerys fingatni fogják egymást de a végén Cersei veszít majd és mivel azt nem tud szerintem magára robbantja királyvárat és nem lesz idő Danynek uralkodnia mert a mások elleni harcban valószínűleg meg fog halni ahogy Jon is. Tyrion, Sansa és a 3 szemű holló túléli szerintem.
2017. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 piriiiii ***** válasza:
Daario Naharis hátra lett hagyva Meereenben.
2017. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 piriiiii ***** válasza:
Mármint azért, hogy tartsa ott a rendet.
2017. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Jajj igen, tényleg, köszönöm :)
2017. aug. 1. 16:13
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

a csatát nem értettem.

a vár még oké,hogy nem akarja lerombolni.

de denerisznek ott a légi haderő.

vagyis a logikus az lenne,hogy az általa vívott csaták képe annyi,hogy a sárkányok végigmennek az ellenség felett 3x-4x,porrá égetik a nagyját,aztán jönnek a makulátlanok bevégezni a melót és ennyi.

ehelyett otthon repteti őket.

ez ugyanolyan buta marhaság mint amikor nem végeztette ki a mestereket és aztán vesződött ott a hárpia fiaival miattuk.

a másik a sárkányok kajáltatása,ki van hagyva.

most egy kopár szigeten vannak és mivel hüllők,gondolom nem kell naponta enniük,de akkor is azért hetente 1 ekkora sárkánynak szerintem meg kell ennie legalább 100 birkának megfelelő húst vagy többet.

3 sárkány heti 300 birka,vagy heti 200 ló.

hol van ennyi hús arra ami eltart 3 ekkora zabagépet?

2017. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Szerintem mivel pont, hogy Havas Jon ilyen "jó" ember, pont ezért fog meghalni,nem? Mint az apja
2017. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem Daenerys kényszerből szövetséget köt Jonnal és végre lesz egy szövetségese aki valamit ért is a háborúhoz (bár a fattyak csatájában is csak mázlija volt Sansaval de még mindig nagyobb a tapasztalata neki és Davosnak mint pl Tyrion vagy Varys...) Már a 7x04 előzetesben mondja Dany, hogy elege van az okos tervekből szóval valószínűleg lerohanja Királyvárat, bár a módjára még nem jöttem rá, mivel flotta nélkül elég nehéz 140.000 dothrakit átszállítani westerosra a lovakkal együtt, de valahogy úgy is sikerült kiviteleznie, esetleg Euron él az eredeti terveivel( feleségül veszi Danyt), visszaviszi Yarat Daenerysnek mivel Cersei csak ígérget és hitegeti, a flottával átjutnak Westerosra majd amint lehet megszabadulnak Eurontól aztan jöhet az epic csata
2017. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Én bízok abban, hogy Jon túléli. Egyszer már meghalt azért mert túlságosan bízott az embereiben, nem hiszem, hogy még egyszer elköveti ezt a hibát. És ha mégis akkor én leszek a legjobban elkeseredve emiatt. Jon okos fiú, nem járhat úgy mint Ned.
2017. aug. 7. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!