Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesznek még új animék?

Lesznek még új animék?

Figyelt kérdés
Olyanok amikre érdemes várni és elképzelheto hogy népszerűek lesznek mint pl az attack on titan? Azt ettem észre inkább régebben voltak nagyon jó animék pl a naruto, bleach, fullmetal alchemist, death note.. De évek óta szerintem nem csak az én véleményem nem jöttek ki izgalmas drámai kicsit vicces véres verekedős animék.. A régi felhozatalhoz képest a maiak nemazigazik.. Van fejlemény srácok?
2017. aug. 3. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2017. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amiket te írsz, mint jó anime az mind shounen műfaj, ami az utóbbi időben eléggé háttérbe szorult. Továbbá általában véve igaz, hogy ma egyre rövidebb sorozatokat mernek csak bevállalni 26 részesnél hosszabb új animét nem is nagyon találsz, míg amiket te írtál azok meg jóval ötven némelyik több mint száz epizódosak.

Az AoT párja ma leginkább a Sword Art Online jelenleg ez a két legnépszerűbb brand, szerintem manapság ilyen 50-100 részes új shounen animéket ne nagyon várj.

2017. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A Naruto, Bleach és Attack on Titan jó volna? Biztos pislogtam, amikor hirtelen jó lett. De mire kinyitottam a szemem, már el is múlt, szóval mindegy.


És ezek még csak nem is olyan régiek. Ha már játszani akarod az ínyencet, minimum a 90-es évekig menj már vissza, hogy akkor milyen jó animék voltak és World Materpiece Theater sorozatokat citálj ide és igazi klasszikusokat, mint az Outlaw Star; Ima, Soko ni Iru Boku; Cowboy Bebop és Neon Genesis Evangelion. Ne pedig közepes tucat shouneneket, mint a Naruto, Attack on Titan és a Bleach.

2017. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 pedig már idejelenne egy villantasnak nem? :D a titán jólett hasonlókat kellene gyártani saját storyval és új világgal mint ezek az "öregek" az a baj a mostaniakkal h nagyrészt koppintáson alapul ezért nem híresek.. Folytatásról nem hallottál véletlen? :) csak van még valami a japánok tarsolyában nemgondolod? :/ #2Hát igen jók én ezekre voltam ráálva nekem beadták amit kell pörgős van benne dráma izgulni is lehet mint állat nagyon komoly fordulatok és hosszú harcok nemhiába nepszeruek, csak az a baj már régiek ezek is. Amiket írtál nemismerem azok már ősrégik lehetnek, kinek mi. Az igaz h a régiek jobbak mint a mostaniak, de ezek is régiek már ha belegondolsz 2000 és évjáratok kiveve titan. Amúgy a Hokuto No Ken filmjeit szerettem a karakter valami brutális csávó és a storija is jó.. Kár hogy az évek alatt nemcsinaltak folytatást.
2017. aug. 3. 21:29
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi #2 3# szólt.. :d
2017. aug. 3. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Több száz címet fel lehet sorolni, ami az Attack on Titan óta jött, és sokkal jobb annál.
2017. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És mondanál is légyszíves :) a kategória verekedős véres drámai vagány karakterek..?
2017. aug. 3. 22:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De hát ebbe a kategóriába az Attack on Titan sem fér bele.
2017. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért is?
2017. aug. 4. 14:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek benne vagány karakterek és a drámaiság is csak a prezentációból fakad, nem a történetből, emiatt pedig hamar erőtlenné válik.


Ilyen szempontból Araki Tetsurou engem leginkább Zack Snyderre emlékeztet. Tud jót alkotni, amíg valaki markolja a tökét (Snyder - 300, Watchmen; Araki - HoTD, Death Note), de amint kreatív szabadságot kap, nem képes többre középszerűnél (Snyder - Sucker Punch, Man of Steel, Batman v Superman; Araki - Guilty Crown, Attack on Titan, Koutetsujou no Kabaneri).


Az Attack on Titan-ban is már nagyon túlteng az Araki és épp azokon a pontokon borzasztó izzadtságszagú, amiket te kiemelsz.

2017. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!