Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesznek még új animék?

Lesznek még új animék?

Figyelt kérdés
Olyanok amikre érdemes várni és elképzelheto hogy népszerűek lesznek mint pl az attack on titan? Azt ettem észre inkább régebben voltak nagyon jó animék pl a naruto, bleach, fullmetal alchemist, death note.. De évek óta szerintem nem csak az én véleményem nem jöttek ki izgalmas drámai kicsit vicces véres verekedős animék.. A régi felhozatalhoz képest a maiak nemazigazik.. Van fejlemény srácok?
2017. aug. 3. 20:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A vagány magabiztos karakterek igaz h hiányoznak belőle talán a micasa csajt lehetne kiemelni.. De nemazert az összes többi kategóriának megfelel az anime nem is kell elismerés elég ha a népszerűségét nézzük magáért beszél. Az is igaz h szakmai szemmel nem felel meg egy kiemelkedő műnek. Én itt arra akartam ravilagitani hogy ahhoz képest hogy már évek óta mióta ezek a klasszikusok akiket fent már írtam befejezodtek, nemvolt átütő produkció amire tényleg aztlehetne mondani ezaz megutottek a mércét érted? Erről is szól a kérdésem csak kíváncsi vok kB oszeegyeztetessel viszonyítási alapon várható e vagy már van e olyan anime hasonló kategóriában mint ezek az öregek.. 😯
2017. aug. 4. 16:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Tahát a mérce a népszerűség? Az az egyetlen tulajdonság, ami pont nem mond el semmit róla? Még ha magad is bevallod, hogy szakmai szemmel nem kiemelkedő, kijelented róla, hogy megüt egy mércét? Nem gondolod, hogy ez kissé ellentmondásos? Vagy most a mérce az, hogy valami totál érdemtelenül válik népszerűvé? Mert akkor csak tavaly két olyan anime jött.
2017. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!