Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karib-tenger kalózai 5 (Salaza...

Karib-tenger kalózai 5 (Salazar bosszúja), vélemény?

Figyelt kérdés

Milyen volt?/Mennyire várjátok?

Jack még mindig vicces? :) Johhny Depp nem okozott csalódást? Még ha a történet nem jó?

Én még nem láttam:c



2017. aug. 5. 13:57
 1/8 anonim válasza:
96%
Jack még mindig hozza a formáját.. :D Johnny Depp fantasztikusan alakítja.a történet nagyon jó engem minden perce lekötött
2017. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
33%
Egy kalap trágya az a film.
2017. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon rossz...
2017. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Amilyen jó volt az eleje, olyan rossz volt számomra a vége. A főgonosz lehetett volna Joker féle örült, nem ilyen kínosan bugyuta néhány jelenetbe.
2017. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Eroltetett :/ (bar ennyi ido alatt mar biztos megnezted) :D
2017. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem :c majd a tv ben egyszer
2017. aug. 17. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagy rajongója vagyok a filmnek és nekem nagyon tetszett :D :). Moziban néztem így a hatás is nagyobb volt. Nem akarok spoilerezni ,tehát nem mondom mi miatt ,de volt benne olyan rész ,amin bekönnyeztem.A történet is jó volt, szerintem ,persze van benne kivetni való ,ha nagyon beleásod magad a részletekbe,de összességében király volt. Johnny Depp hozta a formáját :D imádtam. Azóta kétszer néztem meg és még mindig olyan jó. :D :D <3
2017. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es, min könnyeztél be?
2021. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!