Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Archienak tetszik...

Encsi03 kérdése:

Szerintetek Archienak tetszik Betty? Magyar Riverdale rajongók!

Figyelt kérdés
A kérdést a Riverdale sorozatból kérdezem. Ugyan tudom, hogy a legelső részben kiderült, hogy Archie csak barátként tekint Betty-re, de az évad utolsó részében elég összezavaró volt, kicsit úgy tűnt, mintha érezne iránta valamit, és féltékeny lenne, Veronica szavaival élve vágyakozó volt a tekintete amikor rá(juk) nézett. És Bettynek is akart valamit mondani, illetve Veronicának is, láthatólag ezzel kapcsolatban, de mindketten belé fojtották a szót. Én talán egy picit jobban shipelem őket, és volt olyan rész ahova valószínűleg csak beleképzeltem, de ebben a részben tuti volt valami, Betty-vel kapcsolatban. Ám Ronnieval is úgy néz ki megvan, úgyhogy most nem igazán tudom. Szerintetek Archie rájött, hogy szerelmes Betty-be, vagy mi van? Köszi előre is a válaszokat. (Egyébként a képregényben ősszejönnek, szóval ha a készítők a képregény alapján csinálják, akkor valószínűleg összejönnek, bár nem tudom, hogy Jugheaddel mi lenne...)

2017. aug. 6. 17:45
 1/3 A kérdező kommentje:
És még azzal egészíteném ki, hogy amikor Betty mondta, hogy ki gondolta volna év elején, hogy így lesz, és Archie azt mondta: "-Igen, ki gondolta volna?", akkor a mosolya alábbhagyott. Szerintem ez egy utalás akart lenni, hogy év elején elutasította, de mostmár máshogy tekint rá. Szerintetek?
2017. aug. 6. 18:47
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem biztosan, imádom ahogy Bettyre néz.
2017. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Archie-nak szerintem nem igazán való "kapcsolat" ő csak egy szoknyapecér.
2017. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!