Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Az Emoji-fil...

Mi a véleményetek Az Emoji-filmről?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira rossz lett?

2017. aug. 10. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem láttam csak a trailert, meg pár elemzést róla, de már maga az ötlet borzalmas:D A fél film nem több egy nagy reklámnál. Percekig megy pl jelenet a candy crushba, a spotifyba, stb. Az egész film koncepciója felháborító, a filmipar (hangsúlyozva az ipar) szégyentelen pénzhajkurászására a legjobb példa. Más filmekben legalább van némi film is, de ez tényleg semmi. Semmi eredeti ötlet, nulla belefektetett energia az írók részéről. És erre kiadnak millárdokat. A film karaterei copy pasteelve vannak mindenféle más történetekből, ahogy a történet kulcselemei is. A dialógusok és poénok amiket hallottam kritikán aluliak voltak...Lehet egyszer poénból megnézem, de az 100 hogy nem moziban, az ilyen jellegű filmeket egy forinttal se szeretném támogatni.
2017. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"És erre kiadnak millárdokat."

Ez azért túlzás, hiszen az eddigi legdrágább film a Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken c. film volt a maga 370 milliójával.

Egyébként tényleg egy rossz film, de szerintem túlzás ami körülötte folyik. Az Imdb listáján 11. a legrosszabb filmek között, pedig rengetegen úgy értékelik, hogy nem is látták. Tipikus nyájeffektus: nem láttam, de borzasztó film, mert mindenki azt mondja.

2017. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam egyértelmű, forintban értettem a milliárdot, nem dollárban:) De igazából nem számít, a lényeg az, hogy túl sok pénz egy ilyen filmre:D
2017. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval. Még annyi, hogy az ilyeneket szinkronizálják, de a normális történettel és mondanivalóval rendelkező filmeket és sorozatokat nem. Szánalmas.
2017. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy mentem el megnézni, hogy felkészültem, hogy szar lesz. (IMDB-n 1,9 / 10 pont, Metascore 12 / 100 ...)

De voltak benne vicces részek és szerintem egyszer nézhető. Angolul néztem, gondolom magyarul rosszabb.

2017. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem bejött, de nem nézném meg még egyszer. A története ugyanaz, mint az Agymanóknak, és teljesen kiszámítható.
2017. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én úgy néztem meg, hogy nem láttam az Agymanókat, de a film számomra így is csak egy nagy kupac sz”r volt. Különösön Pacsi figurája volt nagyon idegesítő. ,Nem fontos, hogy legyenek barátaid, elég ha vannak követőid.'
2017. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!