Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca- Jon miért...

Trónok harca- Jon miért titkolózik?

Figyelt kérdés

Jon nem akarje elmondani Danynek, hogy őt újjáélesztette a vörös papnő, így ő is egy élőhalott féle, na igen, de én pont ezt nem értem, hogy ez miért akkora titok, hogy ebben a rövid évadban mér 2x előkerült a téma és mindkétszer elterelte róla a szót.

Ez akkora nagy csavar lenne? Alapvetően változtatná meg Jon helyzetét, ha Daenerys erre rájön? Úgy értem dany sem egy szentlélek, esetleg szégyenli, hogy ez megtörtént vele?

Valaki kifejtené, hogy miért nem tudhatja ezt meg Dany, vagy Tyrion?



2017. aug. 15. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mert még nem ismeri.

annyit tud róla,hogy elképesztő hatalom birtokosa dany.

miért adna önmagáról bizalmi információkat egy komoly döntési helyzetben lévő idegennek, fegyvereket önmaga ellen?

ritka naiv lenne,ha a céljait érintő kérdéseken kívül bármi mást elmondana neki.

2017. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Részben azért is mert a Mások létezését sem akarja elhinni, nem hogy még fel is támasztották...
2017. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!