Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Trónok harca új...

Láttátok a Trónok harca új kiszivárgott epizódját?

Figyelt kérdés

7 évad 6 rész, ugye ami csak jövő hét hétfőn jön

spoileresen véleményekre kiváncsi lennék:)

én totálisan ledobtam az ékszijat

20F


2017. aug. 16. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Már kb. 1 éve lehetett tudni, mert kiszivárgott akkor az egész évad részletes leírása.
2017. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na jóvan itt se kérdezek többet, idiótákkal van tele.
2017. aug. 16. 19:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem lattam, de már letöltve várja, hogy barátnőm is hazaérjen. Szerencsére sem a kommentet, sem a te leírásodat nem olvastam, mert tudom, hogy ha szivárgás van akkor csukott szemmel szabad csak internetezni, köszi, hogy a kérdésbe nem írtál spoilert.. :)
2017. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig eddig úgy tűnik az az igazság, amit az első mondott.
2017. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Jó, ne kérdezz. Szerintem senkinek sem fog hiányozni.
2017. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen csak teljesen off amit irt... Tudom hogy volt kiszivárgás és már kb az egész nyavalyás sorozatot tudni lehet, de basszus a sorozat még csak itt tart, és én nem mint egy történelemkönyvet átnyálazni akarom, hanem élvezni a kicseszett trónok harcát, bocsmá:) Még ha a könyv jelenik meg akkor oké, olvassuk, de forgatókönyv? Csak le van oda bszva hogy mi lesz és kész, jó ha valakit nem érdekel az egész csak elolvassa faarccal és kész, szive joga, de mit irkál ide.Ezen a gci oldalon mindenki csak odairogatja a gyökérségét de csak kevesen váalszolnak a kérdésre.
2017. aug. 16. 19:29
 7/16 anonim ***** válasza:

Én megnéztem!!:D állati volt

Főleg a vége

2017. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
láttam, szar volt... Komolyan már mindenki teleportálni tud, az összes karaktert védi a plot-shield... miért lett ebből a sorozatból ekkora fanservice? Ja hogy mivel már nincs könyv amiből táplálkozhatnak (nem mintha ahhoz annyira tartották volna magukat) nem tudnak jobbat kitalálni.
2017. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én is megnéztem tegnap, hát nem volt semmi :D

full ideg voltam közben :D amúgy baromira sajnáltam a sárkányt

2017. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyenge volt nagyon. Az a szituáció a tó közepén inkább nevetséges volt, megint az utolsó pillanatban mentették meg őket, egy főbb karakter sem halt meg. Egyszerűen nem volt trónok harcához méltó. A Sansa-Arya szál meg csak ilyen mesterségesen generált feszültség, hogy azért ott se legyen minden happy.
2017. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!