Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Trónok harca új...

Láttátok a Trónok harca új kiszivárgott epizódját?

Figyelt kérdés

7 évad 6 rész, ugye ami csak jövő hét hétfőn jön

spoileresen véleményekre kiváncsi lennék:)

én totálisan ledobtam az ékszijat

20F


2017. aug. 16. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jönnek a sasok... izé, sárkányok
2017. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Eddigi legjobb rész, hibáktól függetlenül.

A legnagyobb hiba benne, hogy hogy tudja a fél kontinenst átrepülni a holló alig pár (vagy egy?) nap alatt? El lett sietve a cselekmény. Meg azért elég fura, hogy másodpercre pontosan értek oda Danyék Jonékhoz kb.

Kíváncsi vagyok, mi lesz az Arya-Sansa-Kisujj háromszöggel. Eddig Arya volt a kedvenc karakterem, még adok egy esélyt neki.

2017. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon el van sietve a cselekmény ebben az évadban. Vagy csak én látom így? Rövidebb, ezért sok mindent kell összesűríteni pár részbe. Már félek a zárástól... A 8. még rövidebb lesz.

Olyan részleteken bukik el az egész, hogy elindul egy maréknyi csapat a falon túlra és sorra halnak meg, de mégis ugyanannyian maradnak... És még sorolhatnám...

Jó volt, izgulatam, de van bennem tüske...

2017. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként engem csak az érdekel, hogy honnan szereztek a mások olyan b*szott nagy láncokat? Mert nem olyannak tűnnek mint akik kohászattal foglalkoznának.
2017. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A teleportálós dolog szerintem annyira nem zavaró, például mikor Dany elindul még rá lehet fogni hogy reggel van, Cleagene meg már este kezd el dobálózni, szóval szerintem simán oda érhetett. Az sincs leírva Jonék hány napig fagyoskodtak ott. Pl. Első nap bekerítették őket, Reggelre megfagyott Thoros, és ott még eltelhetett 1 vagy akár 2 nap is mire újra befagyott a tó. Ki Tudja? Minden előfordulhat. A láncos dolog engem is érdekelne. Nem Orkok ezek hogy festőlétrával mászkáljanak. Sárkányt sajnáltam de hát.. ez van. Amúgy melyiket dobták le a selfie bottal? Viseriont vagy Rhaegalt?
2017. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Viseriont, de nézd a jó oldalát, így legalább szerepelni fog, nem csak a háttérben repkedni, mintha valami képernyővédő lenne.
2017. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!