Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca kérdés! Mit...

Trónok harca kérdés! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mi van ha a baba nem Havas Jon ? A neve nem hallatszik az eredeti szinkronban és a neme sem... Egész megtévesztő az Ahsara Dayne teória érdekesebb lenne mivel a filmbeli Arthur Dayne-re is hasonlít Jon bár igazából felesleges is találgatni majd kiderül :D Nektek mi a véleményetek ?

#Havas Jon #Arthur Dayne #ashara dayne
2017. aug. 19. 01:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Már Martin megerősítette, az HBO megerősítette, már mindenki tudja, csak ők nem a sorozatban. Miért kell még mindig erről teóriázgatni?
2017. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Forrást kérek.
2017. aug. 19. 09:03
 3/18 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ha nem lenne egyértelmű.

2017. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez még mindig nem a viewers guide Martin beismerése meg nem tűnik túl hivatalosnak de majd kiderül hogy Bran mit hallott :D Az igaz hogy Meera Reed és Havas Jon ugyan annyi idősek ?
2017. aug. 19. 10:23
 5/18 anonim ***** válasza:
Igaz, egy évben születtek, de máshol, úgyhogy nem lehetnek tesók, ha erre célzol. :P
2017. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a sorozatban nincs értelme keresni ennyire mély fordulatokat, mert ott az 1x1-re egyszerűsítettek le mindent.
2017. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 SylvanasW válasza:
51%

Egyetértek az első hozzászólóval.

Már hivatalosan is meg lett erősítve, hogy Havas Jon Lyanna és Rhaegar fia. Én se értem, hogy miért kell még mindig ezen agyalni és felesleges teóriákat szövögetni.

2017. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nézd meg a "hivatalos" weboldalakat amik belettek küldve :D
2017. aug. 21. 17:35
 9/18 anonim ***** válasza:

Jon származása a könyvekben szerintem nem lesz annyira lényeges dolog.


Dany származása érdekesebb lesz, mert azt az író mondta, hogy szerepe lesz a vörös ajtós háznak, amire emlékszik és annak is, hogy az emlékei nem passzolnak a gyerekkorából (pl. citromfák Braavosban). Én erre jobban kíváncsi vagyok, mint arra, hogy akkor most Ned mit hazudott Robertnek.

2017. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mit akarsz, kérdező, hozzák le szenzációként a nyilvánvalót?

A szüleid mondták neked, hogy a gyerekük vagy, esetleg nyilvánvalónak veszed?

2017. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!