Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől halt meg Daenerys...

Mitől halt meg Daenerys gyermeke és miért nem lehet neki több gyermeke?

Figyelt kérdés
A ló volt a vérmágia áldozata, de akkor miért halt meg?

2017. aug. 20. 23:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A gyerek és a ló is az volt. A boszorjány nem csípte Danyt. A könyvben az ötödik kötet végére megint lehet gyereke, lehet, hogy a filmben is majd lesz fordulat.
2017. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor azért nem lehet több gyereke (az 5. kötet végéig) mert meg lett átkozva, vagy mi?
2017. aug. 20. 23:10
 3/20 anonim ***** válasza:
Azért nem Danyt nem csípte, hanem a születendő gyereket. A maegi azt gondolta, hogy Dany gyereke le fogja igázni a világot és háborút hoz el mindenhova. Azért ölte meg, hogy ez ne következzen be, mert látta Drogo pusztítását is.
2017. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az világos, csak az nem, hogy miért nem lehet ez után kölke :D
2017. aug. 20. 23:27
 5/20 anonim ***** válasza:

*Nem átok volt. A maegi csak elmondott egy szimpla tényt.

Mirri tanult a mesterektől (maesterek), gondolom tudta, hogy a varázslata milyen hatással lesz Dany testére.

2017. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A könyvben az ötödik kötet végére megint lehet gyereke?

Ezt kifejtenéd? Erről lemaradtam.

2017. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Utolsó:Ezt én sem értem. Úgy emlékszem, hogy Dany meleget érzett a lábai között, de ez a meleg sztem Drogon testére vonatkozik és nem arra, hogy vérzett, és így többé már nem meddő. De lehet elfelejtettem vmit.
2017. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Danynek valószínű hogy lesz gyereke csak nem mindegy hogy kitől. Jon szerintem mindenképp teherbe ejtheti ha minden igaz.
2017. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#7

Tényleg vérzett, arra emlékszem, de nem értem ez miért jelentené azt, hogy immár nem meddő. Az erre vonatkozó jóslat sem teljesedett be, akárhogy nézzük.

A neten terjengenek pletykák, ahogy most utánanéztem, de az is inkább arra vonatkozik, hogy elvetélt.

#8

Spoiler (?)

Ja, valószínű teherbe fog esni, a 8. évados kiszivárgásba benne is van, ha igaz egyáltalán.

2017. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Utolsó valami olyasmit hallottam hogy ugye Jon a jég és Dany a tűz és ez miatt összeillenek és csak Jon adhat neki gyerekeket. De javítsatok ki ha nem igaz.
2017. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!