Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harca sorozatban...

A Trónok harca sorozatban mikor lesz végre valami jelentősége is Bran szerepének?

Figyelt kérdés
Most már így hét évad után...
2017. aug. 22. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Soha. A készítők nem foglalkoznak a karakterével, most már csak Jont és Danyt fogják erőltetni. A többiek már régen a levesbe kerültek.

Annyira redukálódott a szerepe, hogy rajta keresztül mutogatják a flashbackeket.


Ha kíváncsi vagy rá, majd olvasd el a könyveket, ha végre kijönnek.

2017. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy az első mondja. Majd a könyvben.


Amúgy ha lehet hinni a kiszivárgott 8.évad forgatókönyvnek, akkor a végén megkoronázza egy Más Brant, akit az új Éjkirály lesz... Ami azért szép és érdekes, mert a sorozatban arra mutattak rá, hogy ha megölnek egy Mást, akkor az általa életre keltett holtak is elpusztulnak, így ha megölik a górét, akkor mind elpusztul. Ha megölik őt, akkor hogy tudott maradni egy mégis, aki elviszi magával Brant? :D


A sorozat és a logika...

2017. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez elég jó kérdés.

mert ha már kukázták azt,hogy jon és arya is varg és csak bran-t hagyták meg,akkor tényleg nem ártana valamit ezzel kezdeni.

szerintem pl a sárkány vargolás adja magát elég rendesen.

egyébként csak nekem tűnt fel,hogy bran kiskölyöknek milyen helyes kisfiú volt és mennyire csúnya kamasz srác lett?:)

2017. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mengyúlt egy kicsit és felszedhetne pár kilót is, mert elég vékony, de csúnyának nem mondanám.
2017. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
*Megnyúlt
2017. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

A sorozatban már nem hiszem, hogy lenne bármi sorsfordító szerepe, látványosan nem tudnak mit kezdeni a karakterével. De nekem gyanús ez a Bran gyerek, és a történet szála annyira nem passzol az egész cselekményhez, hogy valami nagy csavar biztos lesz az ő személyét illetően.


Van egy elméletem...


Szerintem Bran volt az Éjjeli Őrség 13. parancsnoka, vagyis az Éj királya. Kicsit ellentmondásos a sorozattal, de akár logikát is találhatunk benne:


Mikor a sorozatban a Vérholló visszavitte az időben, akkor a Gyermekek épp megteremtették a Másokat, hogy az Elsők ellen harcoljanak, csak elvesztették az irányítást. Logikus lenne, ha ezek az átváltoztatott egyedek eredetileg zöldlátók, de inkább vargok lettek volna, hiszen ahogy Bran is képes belevargolni mások elméjébe, a Mások is képesek erre, a feketemágia miatt nyilván a halottakba. Azt egy szóval sem mondták, hogy az a csávó, akinek obszidiánt toltak a mellkasába az Éj királya lett volna, szóval szerintem a Hosszú Éjszaka során támadtak a Mások - mindenféle hierarchiát nélkülözve - majd jött az Utolsó Hős/Azor Ahai és legyőzte őket, majd a Mások elhúztak a vérbe, az Elsők és a Gyermekek pedig felhúzták a Falat. Lehet, hogy Bran visszament az időben és épp látta, hogy a Falat csupa retardált balfsz védi, ezért elhatározta, hogy belép az Éjjeli Őrségbe - amúgy is mindig nagy harcos akart lenni, hát most kiélheti magát. A 13. parancsnok egyszer meglátott egy fehér bőrű kék szemű nőt (vagyis egy kóborló Mást) a Fal tetejéről, és mivel ő rettenthetetlen volt nem félt semmitől, utána ment (majd beleszeretett és tudjuk mi lett a vége). Brannek a kisujjában volt egész Westeros történelme, szóval logikus, hogy ő aztán tényleg nem félt semmitől, és tudjuk milyen az, ha a szerelem elveszi az eszünket, hátha még a szóban forgó nő valami istenverte lidérc is :D

És amennyiben a Mások eredetileg vargok és/vagy zöldlátók lettek volna, akkor tök egyértelmű, hogy Brant választják királyukká, hiszen neki mindenkinél erősebb ez a képessége.


Martin azt mondta, a Tél Szeleiben nagyon sok mindent meg fogunk tudni a Másokról, szóval lehet, hogy hamarosan kiderül, hogy amit most leírtam, mind baromság :D Csak derülne már ki...

2017. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamasznak szinte mindenki megcsunyul, ugy, ahogy Bran... evvel is valosagosabb inkabb
2017. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!