Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sakura miért ilyen idióta a...

Sakura miért ilyen idióta a Narutoban? (SPOILER)

Figyelt kérdés
475. résznél tartok és egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehet ekkora fas* valaki vagy hogy hogyan szeretheti Sasuke-t, istenem az elején csak azért volt oda érte mert "jó képű" az animeben és utána nem is ismerkedtek meg annyira szorosabban, szóval totál nem értem, hogy miért ennyire idióta és végre legyőzték Kaguyát és Sasuke meg még mindig durcis kis pöc* de nem még ezek után és odavan érte és tudom, hogy a Borutoban Sasuke-tól van gyereke, tisztában vagyok vele hogy ez nem egy valós dolog de csak engem zavar hogy egy ennyire elcsépelt karaktert sikerült alkotniuk és az egyik főbb szereplővé tenniük??
2017. aug. 22. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az hogy az elején igen csak azert tetszik neki de majdnem 1 évig társak lesznek és már 1 barátsági szint ki alakult köztük meg az hogy már annyira vágyakozot rá hogy át fordult igazi érzelmekké vagy csak össze adódott a barátság + jóképűség a shippudenben mondhatni sakura már barátként félig-meddig tekintett rá és ő is vissza akarta hozni sasuke ezt be látta hogy ő tényleg törődik vele az hogy sakuranak rendes jellemfejlödése volt mert a sima seriaba full átlagos volt de a shipuddenbre sokkal ügyesebb és erősebb lett mondhatni egy hosszu karakter fejlődés ami tényleg hosszu volt!
2017. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Első válaszoló, használj már valami nyelvtant az írásaidban, mert rettenetesen fáj olvasni. Mindenki nevében köszönöm!


Kérdező! Sakura az egész anime leghaszontalanabb karaktere és igazából az eleje óta semmi értelme nincs. Hangosan felröhögtem, mikor a Madara elleni harcban kijelentette, hogy ő most végre hasznos tagja lesz a csapatnak, aztán fél perc múlva Naruto és Sasuke újfent az ő hátsóját menti. Azt hitte, hogy annak van értelme, ha nekiront Madarának, az nyilván leszúrja, aztán ő meggyógyul. GG. Szóval annyi értelme van a karakternek, hogy általa lett Sarada, akiből szerintem kiváló Uchiha lesz majd. Sasuke is okosan csinálta. Rajta keresztül tovább adta a génjeit, így nem halt ki az Uchiha klán, aztán ott hagyta és ment világot látni. Sakurának tényleg semmi értelme, abszolút.


Talán a Borutóban kitalálnak valamit, hogy megmenti valahogy a valaki/valakik életét, aztán akkor végre megtörténne az első értelmes dolga a karakternek. Vagyis második, mert mondom az első, az Sarada.

2017. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

SPOILER!


Most volt Sakurának haszna, odavert egy nagyot Shin-nek. :D


SPOILER vége!

2017. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd eldöntöm hogyan használom a yelvtant amugy, sakura segített obitonak meg találni sasuken... Ez már 3
2017. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem, nem döntöd el, hogy hogyan használod a nyelvtant, mert nem magadnak, hanem a világnak írsz és gondolom szeretnéd, ha megértenének. Azt elhiszem, hogy még nem tanultad az iskolában annyira a nyelvtant, de azért erőltesd meg magad, mert senki nem érti azt, amit írsz, ebben biztos vagyok. Nem csak ez a kérdés alatti kommentedről van szó, máshol is láttalak már és azóta nem értem, hogy mit akartál írni és ezzel valószínűleg nem vagyok egyedül. Ne támadásnak nézd ezt, hanem segítségnek. Mellesleg lényegtelen, akkor legyen Sakurának 3 megmozdulása, sokat nem változtat. Nincs sok értelme a karakternek.
2017. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sakurában eggyetértek am lett egy rajongom :D amugy telorol irok és sokszor bele javitt vagy pont hogy nem javít és csak később veszem észre...:/
2017. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tény, hogy Sakura nem a legerősebb kunoichi, de azért légyszi ne szóljátok már le ennyire! :D Szerintem az azért erős túlzás, hogy ő a leghaszontalanabb. Mindössze arról van szó, hogy Naruto már a kezdetekkor rengeteg chakrával rendelkezett, Kurama miatt mindig gyorsan felépült, ezért a sz@rt is ki tudta magából dolgozni jelentősebb problémák nélkül. Sasukét hajtotta a bosszúvágy, emellett tehetséges is volt, aztán ahogy a Sharinganja is fejlődött, hirtelen nagy erőre tett szert, majd aztán megkapták Hagoromo erejét is. Naruto és Sasuke szerzett erőkkel és fizikai edzéssel mászták meg a ranglétrát, míg Sakura felkérte Tsunade-t mesterének, és orrvérzésig bújta a könyveket, és halmozta fel a chakráját. Érthető, hogy Naruto és Sasuke a két legfőbb főszereplő, ezért idővel egyre jobban lehagyták Sakurát, de azért ő próbált felérni hozzájuk. És még ha harcban nem is olyan jeles, azért nem egyszer megmentette már őket. Emellett mostanra már a konohai kórház egyik vezető orvosa lehet. Szóval légyszi! Mondjátok azt, hogy Naruto és Sasuke együttes erejéhez képest Sakura nulla! Még azt megemésztem. De ne mondjátok már, hogy haszontalan, mert abból qva sok van, és Sakura nem tartozik közéjük. Még Ino-t tényleg hamarabb mondanám annak.
2017. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi még hogy kishi nem fejtette ki a kaakterét hirtelen be hozott rengeteg ujjat és már nem volt idő rá
2017. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!