Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolfról vélemény?

Teen Wolfról vélemény?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az összes évadról?

Érdemes megnézni?



2017. aug. 23. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
nem...szerintem nagyon elcsépelt amatőr próbálkozás(egy átlagos tiniknek való sorozat) kezd el inkább az Odaát-ot
2017. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néztem az összes évadot és imádom. Szerintem kivételes eset ez a sorozat mert az első egy két évad nem rossz ugyan, de ahogy haladsz előre az évadokban egyre jobb lesz. Igaza van az első válaszolónak abban hogy tipikus tini sorozat sokféle szemszögből de annyira azért szerintem mégsem tipikus, hogy ne legyen élvezhető és érdekes. Azt, hogy neked érdemes-e nézni azt nyilván nem tudom megmondani, mert mindenkinek más az ízlése. Akkor tudom ajánlani ezt a sorozatot, ha szereted a tini sorozatokat, amik könnyebb témákat is tartalmaznak a hétköznapi problémákat is feldolgozzák (suli, szerelem, pénzgondok, barátság). De fontos hogy bírd a keményebb, véresebb, horror jeleneteket is, mert ahogy halad a sorozat ezekből egyre több lesz és egyre durvábbak is lesznek, valaki nem kedveli ezeket. ;)
2017. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mind két korább válaszolónak igaza van.

Szerintem is érdemes megnézni ezt a tiniknek szóló sorozatot. Jók a karakterek jellem fejlődése.

Én még azt is hozzátenném hogy a egész sorozatot körbelengi a homoszexualitás. Hisz sokszor fogsz/fogunk találkozunk meleg karakterekkel.

Ezt is illik tudni a sorozatról. Tehát ha meg tudsz barátkozni azzal a ténnyel hogy láthatsz csókolózó és félmeztelen pasikat akkor nagyon csak ajánlani tudom.

2017. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem idegesít, hogy mindig ha legyőzik egyik gonoszt már a következő részben megint kerül egy másik, meg a tipikus jófiú főhős aki sose öl meg senkit.Csak azért néztem mert nagyon unatkoztam és adtam neki egy esélyt.
2017. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tipikus jó fiú dolog tényleg zavaró.

De komolyan ha nem jönne semmilyen új fő gonosz. El laposodna.

2017. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bogii28 válasza:
Én személy szerint imádom.A karalterek nagyon jól kivannak dolgozva mindenkinek megvan a maga szerepe.És igen ez egy tini sorozat bár én nem momdanám tipikusnak.Szerintem kezd el nézni és megtudod h tetszik-e.(Derek és Stiles a legjobb😍)
2017. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Boginak igaza van. A Sterek a legjobb. Azután meg Dethan. Olyan aranyos mind a kettő.
2017. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem adj neki egy esélyt nekem az első 2 évad nagyon tetszet igaz akkor még csak 14 körül voltam (fiu) az utolso elötti évad végén már engem is nagyon zavart a "tipikus jo fiu" inkább én naiv kis fiunak mondanám az ölés a természet rendje a rántot hus az asztalodon sem azért kerül oda mert a fán terem... talán ez volt a sorozat egyik leg negativabb pontja, a pozitivak pedig az hogy tetszet hogy probálták a melegeket is bevonni és nem negativ tényezöként, a tiltott szerelem is (nem a melegekre gondolok) a különböző konfliktusok fajonként és még azon belül is mikor két barát össze kap mert mások a céljaik remekül tükrözte az ember kapzsiságát valamint ahogy az eggyes emberek szinte megörülnek
2017. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!