Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy Susan nem hisz többé Narniában? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Az utolsó könyvben, ugye mindenki meghal, és akkor mondják a többiek, hogy Susan nem hisz Narniában és egy gyerekes dolognak tartja amit régen játszottak.


Én arra gondoltam, hogy azért mert Aslan többé nem engedte vissza őt és Petert, mármint csak 13 éves volt, szinte kislány. Elég rosszul eshetett neki, hogy rá többé már nincs szükség. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.



##Narnia ##Susan ##SusanPevensie ##Visszatérés
2017. aug. 24. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Inkább arra utal, hogy vannak olyan felnőttek, akik elfelejtik, elhagyják a gyermeki, őszinte énjüket, és pl a pénz, divat, stb világában élnek. Ilyen lett Susan is, bár úgy emlékszem, hogy Aslan azt is mondja, hogy még mindig visszatalálhat hozzá.

Ez az egész Narnia dolog egy kicsit átvitt értelemben is végiggondolandó.

2017. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!