Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A dragon ball super manga és...

A dragon ball super manga és anime miért különbözik? teljesen más a két történet miért?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 16:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha egy könyvből csinálnak filmet/sorozatot azt is rendesen bekavarják. Jó, film esetében érthető, mert nincs rá idő. De egy könyv-sorozat, manga-anime esetében ez nem magyarázat.

Nem értem én sem, azt a pár jelenetet mát tényleg megcsinálhatták volna a manga alapján. :/

2017. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok, hogy az anime előrébb jár, mint a manga?Szóval a manga hagy ki az animéből jeleneteket, vagy változtat meg.
2017. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
utolso ez tény de akkor inkább raktak volna be filléreket és igaz idő kell hozzá és türelem amig az ember megvárja h folytatodjon de akkor inkább az eredeti story legyen meg és ne hazugsággal etessenek.....narutonál is ki lehetett várni azt a fél évet és élunk és sokkal jobb igy mintha oda is valami mást tettek volna...szerintem ezt az animét csunyán elb*szák.....de ez az én véleménym
2017. szept. 3. 20:40
 14/18 anonim ***** válasza:

Az animével semmi gond nincs. Eredeti történet, nem dolgoz fel mangát, hanem a manga dolgozza fel ezt.

Az anime heti megjelenésű, ezért úgy írják meg, hogy jól el tudják nyújtani, de mivel a manga havonta jelenik meg, ezért azt szűkösebbre fogják, hogy jobban haladjon. A változtatások azért is kellenek, hogy azok, akik csupán az animét nézik, a mangára is kíváncsiak legyenek. Direkt nem ugyanazt mutatják be, mert akkor csak az egyik kellene az embereknek. Nem néznék/olvasnák el ugyanazt kétszer.

2017. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Zeno ugyanolyan a mangában mint az animében,semmi külömbséget nem látok
2017. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a mangát akkor hagytam abba,amikor Goku hakait használt
2017. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
ja sajnos a pénz keze van ebben a dologban mert az anime előbb jár mint a manga és ha a manga alapján menne az anime akkor a mangákra már senki se tartana igényt vagy ha igen akkor csak az igaz fanok vennék meg és az animát NAGYJÁBOL a manga alapján csinálták hogy azt is nézzék
2017. szept. 4. 18:36
 18/18 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy látom az emberek nagy része tévedésben van ez ügyben.A manga nem dolgozza fel az animét,ahogy az anime sem dolgozza fel a manga.Mindkettő a Toriyama által leírt story-t,fordulópontokat,csattanót dolgozza fel külön utakon.Szóval nem kérdező,nincs "tele baszva" hamis jelenetekkel az anime,ugyanis jelen helyzetben létezik egy anime és egy manga kánon,és mindkettő hivatalos.
2017. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!