Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják annyian a sword...

Miért utálják annyian a sword art online-t?

Figyelt kérdés
Még csak az 1.évad felénél tartok, de nekem nagyon megtetszet (különösen az első 14 rész) A szerelmi szál is nagyon tetszett, pedig általában az ilyesmi iránt nem szoktam érdeklődni. Lehetőleg kúltúrált, érthető, megindokolt választ kérnék.

2017. szept. 2. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Akik utálják, ezért utálják, de amúgy sokkal többen szeretik, csak azért ilyen feltünő neked ez az utálat, mert egy kedvelt animeről van szó. Ha egy rossz animet utálnak akkor az kit érdekel. De hát a Gyűrűk Urát és a Star Warst is mennyien utálják, érted...

2017. szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első leírta a választ, amit sokan ismernek, azt sokan is fogják utálni.

Amúgy én nem utálom az animét, sőt az eleje nagyon tetszett, de utána elég sok mindent elrontottak benne szerintem. Pedig ott volt a potenciál az elején, hogy egy kiemelkedő sorozat legyen belőle, de az én szememben így csak középszerű lett. Ha tovább nézed lehet te is megérted, ha nem, akkor visszatérhetünk rá ha megnézted, csak nem akarok spoilerezni.

2017. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig egy facebookos poszt, ami egy sao-os képet mutatott be, alatta a commentek legalább 40% csak szidás volt. Megértem hogy majd csökken a színvonal, de azért ez csak túlzás. Azt megint kiemelném hogy a szerelmi szálak általában hidegen hagynak de azért ez nekem tetszett. Igaz hogy ha az emberek utálnak valamit (pedig sokszor nem is látják a teljesen) akkor túloznak (néha én is, de nem szoktam nyilvánosan szidni)
2017. szept. 2. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
És mi a jó a szerelmi szálban? Pár epizódnyi papás-mamás, ami megakasztja a fő történetszálat, miközben semmilyen szinten nem mozgatja előre a cselekményt. Amint túllépnek rajta a történetív végére, parkolópályára teszik. Rosszul kezelt és hiteltelenül prezentált kapcsolat.
2018. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig pont az I. sorozat első felében vagy 1. évadjában kidolgozatlan a főellenség motivációja, számomra az rontott az összképen. Az I/2. évadban - a súlytalanabb túlélés ellenére - megalapozottabbak voltak az ellentétek és tetszett a befejezés is. Mindezáltal és kritikusként sem értek egyet azokkal a véleményekkel, miszerint pont a második történet rontott volna a színvonalon. De nem negatívnak szántam a hozzászólásomat. ^__^
2018. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!