Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal! Hogyan utaljak eBay-en?

PayPal! Hogyan utaljak eBay-en?

Figyelt kérdés

Regisztráltam eBay-re, PayPal-ra is, csak oda még nem mertem megadni a bankszámlám. Mielőtt bárki hülyének nézne, folyékonyan beszélek angolul, nekem a pénzügyi része magas. Na most ha eBay-ről szeretnék rendelni akkor előszőr utaljak annyi pénzt a PayPal-ra rá és úgy fizessek utána, ahova az eBay állítólag automatikusan átdob.? Aztán én ilyen online PayPal-os számlaszám szerűséget hogyan kapok/szerzek? Az lenne a paypal.me? Vagy az mire van? Szóval értem ezeket hogy mi van oda írva csak mégse :D Meg amúgy biztos h nem férnek hozzá a bankszámlámhoz ha csatolom PaPal-hoz? Most csinálok először ilyet.

19L

Köszi az ÉRTELMES válaszokat



2017. jún. 17. 20:37
 1/9 A kérdező kommentje:
jaj azt elfelejtettem, h ha eBay-ről rendelek akkor azt tuti megkapom ugye? Nincs ilyen átverős része? Vagy kiktől rendeljek?
2017. jún. 17. 20:38
 2/9 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

A PayPal fiókodhoz hozzácsatolod a bankkártyádat vagy a TopUp menüben utalással feltöltöd.


Nem férnek hozzá, ha hozzácsatolod, csak, anit a PayPal-nál engedélyeztél.

2017. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Tehát nem is muszáj hozzáadnom a.bankszámlám? Egy kicsit így nyugodtabb vagyok. És ráutalni a pénzt PayPalra hogyan tudom online? Lehet hűlye kérdés, de még sosem utaltam...
2017. jún. 17. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:

TopUp menüpont.

Ott lesz egy bankszámlaszám és egy közlemény, amit utalásnál be kell írnod.

Fontos, hogy a a név megegyezzen a bankszámla tulajdonos és a PayPal névvel.

2017. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem kötelező PayPal fiók, én mindig közvetlen kártyáról fizetek, és még nem találkoztam olyan esettel, ahol ne fogadták volna el.(Pár $-tól több 100$-ig szokok vásárolni) Annyi hogy így levonnak +1 $-t amit később visszautalnak. Elöször én is féltem tőle azért nem használtam a paypal-t, most meg már szimplán lusta vagyok regisztrálni. :D Persze ez csak a saját tapasztalatom. Bocs, ha nem a kérdésre válaszoltam. :D
2017. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azt, hogy biztosan megkapod nem lehet kijelenteni, mivel végülis az ebay olyan mint egy piac ahol millió eladó van, tehát eladófüggő az egész. Megnézed a visszajelzéseket és az alapján dönts pl. egy 10 visszajelzésestől én nem vennék semmit(ettől még lehet hogy jó), de egy több 1000 visszajelzésű kb. 98% pozitívval nem szokott gond lenni. Ha nem kapsz meg valamit elöszőr írj az eladónak, ha nem válaszol pár "kattintás után" vissza küldi a pénzed az Ebay. Én pl. törött terméket kaptam(amit a postás néni tört össze :D) írtam az eladónak, már aznap feladtak helyette egy újat, vissza se kellett küldenem a rosszat. Még annyi ha nem az eu-ból rendelsz, értéktől függően rájön az ÁFA + Vám is.
2017. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még egy kérdés, ami paypalon megadtam e-mailt meg taló számot azt rajtam kívül más nem látja ugye?

2017. jún. 18. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
E-mailt látja, telefonszámon nem.
2017. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És azt belehet állítani, hogyne lássák? Utolsó kérdésem: ha utalok annyit a paypalra amennyit költeni szeretnék akor nem lkel plusz költséggel számolnom emiatt? tehát nem von le plusz párszáz forintokat?
2017. jún. 18. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!