Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Havas Jon valójában Targary...

Ha Havas Jon valójában Targaryen, miért nem olyan ezüst/világosszőke haja van, mint Daeneryséknek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

a történet szerint: az anyjára ütött


a valóságban: mert akkor rögtön tudná mindenki, hogy valójában kicsoda

2017. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
1# Több éves teória már ez.
2017. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
#3: Ühümm... És?
2017. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Még csak nem is 7. évados "spoiler", ne rinyálj már.
2017. szept. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nincs minden Targaryennek ezüst haja.

Duncan Targaryen is barna volt, Rhaenys Targaryen (Jon testvére) is sötét hajú volt.

2017. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondták előttem is: nem minden Targaryen volt ezüst hajú + lila árnyalatú szemű.


Pl. volt egy Baelor Targaryen, akinek az anyja Martell volt és neki is fekete volt a haja, vagy Duncan Targaryen, akinek Blackwood volt az anyja és ő se egy Targaryenre hasonlított vagy Rhaegar lánya Rhaenys, aki szintén az anyjára, Elia Martellre ütött.


Jon pedig "tipikus" Starknak tűnik, míg Robb, Sansa, Bran és Rickon kimondottan a Tullykra hasonlítanak.

Én még azt esetleg el tudom képzelni, hogy Jon szeme igazából nem sötétszürke, hanem a lila egy árnyalata, mert a könyvben van egy fiú, akit Aegon Targaryennek, Rhaegar és Elia fiának, mondanak. Hogy álcázzák, kékre volt festve a haja, amitől a lila szeme sötétkéknek tűnik, tehát a sötétebb hajszín miatt sötétebbnek hatott a szeme. Így ezt Jon esetében is eltudnám képzelni.

2017. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

csomó alacsonyabb genetikei szinten lévő is van közöttük,pl denerisz bátyja is hiába volt külső jegyekben targerien,nem volt tűzálló,mint egy igazi.

jon sem az,mert az első más támadásnál megég a keze.

ezért is fura,hogy a sárkány miért szaglászta,meg nézett rá szépen.

szerintem a vargot előbb érzi meg benne,mint a targerient.

ebből meg jön,hogy a stark gyerekek vargok és jon is ezt a vonalat örökölte,ez az erősebb benne.

amúgy a baretheonok is félig targerienek és náluk meg a kék szem fekete haj az alap.

2017. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. szept. 13. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Azért a Baratheon más tészta. Az első Westerosra érkező Baratheon állítólag Aegon fattyú féltestvére volt és már ő se Targaryen kinézetű volt, aztán westerosiakkal házasodtak és nem tudni róla hány Targaryennel léptek házasságra. Annyi biztos, hogy Robert nagyanyja Targaryen volt.


Illetve a Targaryenek nem tűzállóak. A sorozatban efelé mennek el, de igazából nem.

2017. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak azoknak van ilyen hajuk, akiknél a szülők testvérek voltak.
2017. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!