Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca rajongók! Csak...

Trónok harca rajongók! Csak engem idegesít ez a Dany és Jon dolog?

Figyelt kérdés
Rühellem Daeneryst.(most lehet megkövezni) Az elején még nagyon szimpatikus volt, de ahogy múlt az idő egyre hatalom mániásabb és arogánsabb lett. Jon a szívemhez nőtt és örültem, hogy megválasztották Észak királyának. Erre tessék, a kis papucs nem hűséget fogad. Amikor kimondta, hogy "my queen" legszívesebben felpofoztam volna...Ehhez az északiaknak is lesz egy-két szava szerintem. A szerelmi szállukról meg annyit, hogy baromira erőltetett, mert a fanok ezt akarták látni. (Csak tudnám miért) Gendry elvileg nem is fattyú,üljön csak ő vastrónra aztán szevasz.:D

2017. aug. 30. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Engem valamiért ez nem idegesít annyira, inkább jót röhögök rajta amikor kínos közös jeleneteik vannak:D Elég sok más dolog viszont tényleg idegesít, meg elszomorít az új évadokkal kapcsolatban, de nincs mit tenni. Már úgy vagyok vele, hogy mindegy, már pár kellemes pillanaton kívül számomra eléggé elcseszték a sorozatot. Egyáltalán nem hű már a könyv szellemiségéhez, mert a pénzesek diktálják a forgatókönyvet. De nem fogok senkinek a torkának nekimenni, meg ragelni a neten emiatt, végül is ez csak egy sorozat:D De kicsit szomorú vagyok miatta azért.
2017. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
"A szerelmi szállukról meg annyit, hogy baromira erőltetett, mert a fanok ezt akarták látni." Lehet erőltetettnek tűnik, ettől függetlenül, G.R.R. Martin így találta ki jópár évvel ezelőtt..
2017. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sajnos nem olvastam a könyvet, mert a sorozatra előbb találtam rá és másodszorra már engem nem kötött le annyira a történet, hiába részletesebb. (Beleovastam az első kötetbe) Úgyhogy ezt nem tudtam. Meg nem is gondoltam volna egyszerűen számomra annyira nem működött a kémia a két karakter között. Csak néztem,hogy a kommentek kőzött mennyien várják ezt meg lelkesednek érte...Egyébként asszem' pont Emília (Dany) nyilatkozta, hogy szerinte Daenerys személyisége előbb-utóbb "felfalaná" Havas Jon-t a szerelmi száll esetén..és tényleg.
2017. szept. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!