Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leforgatták már a Percy...

Viki Angyal kérdése:

Leforgatták már a Percy Jackson- A titán átka című filmet? Csak mert youtube-on van fent róla egy trailer, amit csaknem egy éve töltöttek fel.

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 15:19
 1/8 Cuvu4324 ***** válasza:
Szerintem már leforgatták csak nincs meg magyar szinkronban.
2017. szept. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem még nem forgatták le. És nem is fogják. A rajongóknak nem tetszett és az anyagi bevétel se a érte el a vártat.

Logan Lerman ezt mondta: A 2015-ös Santa Barbara Filmfesztiválon Logan Lerman kijelentette, hogy míg a filmek mulatságosak voltak, ő és társtulajdonosai túl öregek voltak a szerepükért.

Viszont. Elvileg lesz egy "Fan Film". Tehát nem az eredeti szereplőkel csinálják és nem is biztos hogy olyan jó minőségű lesz mint egy profi film. Így nem élném bele magam.


Fan Film


"Percy Jackson és a Titan's Curse" a JD Street egy 2017-es rajongói filmje. Ez egy teljes hosszúságú film, és állítólag elengedi 2017. szeptember 18-án. Jelenleg a # 1 leginkább a filmfilmet forgó filmfilmben tartja a filmet.


Hivatkozások: [link]

2017. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért mégis csak jó lenne, ha az eredeti szereplőgárdával forgatnák le a filmet. De akkor miért van meg a trailer? És hogyan folytatnák a sztorit, mivel az első két rész is totál eltér a könyvtől?
2017. szept. 19. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik Trailer-ről van szó. De gondolom a Trailer jelenteit már leforgaták. Vagy mások vágták össze különbözö filmekből.

Nem tudom mit és hogy csinálják a fan made filmet. De nem is nagyon érdekel.

2017. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2017. szept. 20. 10:16
 6/8 A kérdező kommentje:

Több trailer is van.

[link]

2017. szept. 20. 10:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első nagyon tetszik. Az még hihető is.

De másodikban csak az íjas jelentek tetszetek. (a fehér szikláknál.) És katniss még el is menne zoe szerepére.

2017. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az3rt van pár ellentmondás az egészben szerintem, mert Logan többször is hangoztatta, hogy ha kell, 30 évesen is eljátsza Percy szerepét, mert nagyon megszerette. Meg olyat is említett évekkel ezelőtt, hogy szívesen eljátszaná Percy-t mind az 5 részben.
2017. szept. 21. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!