Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok "A szédülés" c....

Mit gondoltok "A szédülés" c. filmről?

Figyelt kérdés
Szerintem az egyik legjobb film. Szerintetek? Ki látta?

2017. szept. 22. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is kifejezetten erős film, a thriller műfajának egyik legnagyobb úttörője.


Viszont ha nagyobb filmes folyóiratok vagy rendezők, kritikusok all-time toplistáit nézed, akkor rendre a top5-10-be rakják, mint legjobb film, így nézve viszont erősen túlértékeltnek érzem.


Véleményem szerint Hitchcocknak is vannak filmileg komplexebb, feszesebb hangulatú, mai szemmel sokkal inkább élvezhetőbb filmjei, ha nem is sok.

2017. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb fontosabb filmjét láttam a mesternek, de talán a Szédülés tetszett a legkevésbé. Vontatottnak éreztem. Egyszerűen nem tudott elkapni a hangulata, pedig nagyon szeretem a misztikus pszichodrámát. Pedig másodszor is megnéztem, hátha nálam volt a baj és rossz hangulatban láttam, de nem. Elsimerem, hogy jó film és nagyon fontos és újító, de engem valahogy nem tudott elérni. Pedig nagyon szerettem volna, mert tényleg mindenki szerint ez "A Nagybetűs Hitchcock Film", és szerettem volna tagja lenni a rajongók boldog körének, de hát ez van. :) Cserébe nekem ott van a Téboly, amiért meg a nagyközönség nincs annyira odáig, én viszont igen. :)
2017. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem nézni de nem tudtam abbahagyni. Nagyon erős film. Meg kell nézni jópárszor.
2017. szept. 22. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!