Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor ez, hogy van az...

Most akkor ez, hogy van az alien filmekben?

Figyelt kérdés
A prometheus végén a szürke lényből kell ki egy Xenomorph de alien covenant ba nem az van, hogy Dávid hoz létre egy vírust amivel "kitenyészti" a Xenomorphok at?
2017. szept. 23. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nincs sok közük az eredetihez. Csak csinálnak egy "lehetséges" kezdetet a filmekhez. Mivel már lerágták az igazi történetet. Kell valamilyen új sztori a lényekhez.
2017. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg aztse értem, hogy a prometheusba mi a fene az a polip szerű lény ami kikel Shaw bol és, hogy lesz abbol egy alien.
2017. szept. 23. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Régen láttam a filmet. Így nem emlékszem a polipra.

De talán az arctámadónak az elődje?

2017. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazából azt is David csinálja, mert ő rakja bele azt az izét Shaw pasijába.

Gondolom ő is utána rájött, hogy a löttyből xenomorphok lesznek.

Egészen értelmetlen az egész. Ha már ilyen scifit csinálnak, valami biológus tanácsadót odavehettek volna maguk mellé.

2017. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

david csak a szaporodás módját variálta meg.

nem hozott létre új vírust.

gyakorlatilag lassította a terjedést,hogy ne egy csepptől,vagy egy spórától történjen,hanem a tojásból kikelt arctámadótól.

2017. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arctámadonak szerintem nagy kétlem, hogy össze ment volna :) A prometheus ba úgy volt, hogy david be adta a fekete lötyöt a pasinak aki lefeküdt shaw val majd kimetszete a hasábol azt a polip izét ami bekapta a szürke lényt majd annak a hasábol kikelt egy alien ez csak szerintem értelmetlen? Ezt röviditete le arra, hogy az arctámadok tol szaporodnak? A covenant ba úgy volt, hogy a levegőbe lévő virustol szaporodtak mit ől jobb a tojásos módszer mint ez?
2017. szept. 23. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:

1. a prometheusban a tervezőből nem xenomorph kel ki hanem egy deacon

2. Azért jobb a tojásos módszer mert az arctámadó nagyobb területet képes bejárni mint a spóra, okosabb is ha áldozatot próbál keresni, ráadásul a belőle kilelt alien felsőbbrendű mint a neomorph

2017. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja igy már értem. Nem tudtam, hogy több alien is van.
2017. szept. 26. 05:51
 9/9 anonim ***** válasza:

persze, tervben meg volt még több, eredetileg a prometheusban egy alien szerű lény lett volna, a beluga xenomorph. egy falról lelógó tojásból jött volna az arctámadó ami hollowayt megtámadja és belőle jön ki, de ezt teljesen kiírták a történetből. Viszont a lény kifejlett formáját felhasználták a neomorphoz a covenantben


[link]

[link]

[link]

2017. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!