Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A múmia/A múmia visszatér c....

A múmia/A múmia visszatér c. filmben Imhotep és Anc Su Namun szerelme hamis? Spoiler

Figyelt kérdés

Azt merem jelenteni, hogy Imhotep akármit feláldozott volna érte, annyira szerette, de fordítva ez nem mondható el. Régen elhiszem mindketten szerették a másikat, de Anc Su Namun részéről szerintem csak menekülés, első szerelem, vágy volt.

A múmia visszatér végén mikor meg kellett volna mentenie Imhotepet, simán ott hagyta, ellenben Evelyn gondolkodás nélkül ment Rick-ért. Amúgy is szimpatikus fő gonosz nekem Imhotep, de esküszöm mikor a mélybe zuhant nagyon sajnáltam, pedig ő aztán tényleg a poklot járta át a szerelméért.


Vagy rosszul gondolom és valamikor de tényleg igaz volt Anc Su Namun részéről a szerelem?


16/L



2017. szept. 26. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nos, mindkettő egy hidegvérű gyilkos, így őszintén soha nem hatott meg a lelki életük. Szerintem azt kapták, amit megérdemeltek. De ahm...nehéz úgy szeretni a másikat, hogy tudod magadról mekkora pszicho vagy és a a szeretőd is pont ilyen mentalitású.
2017. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

ők csak szeretők voltak,szerintem nem is túl hosszú ideig,azt is csak lopva.

soha nem éltek együtt,ezért igazán mélyen nem ismerhették egymást.

rick és evelin viszont házasok voltak,együtt éltek,közös gyereket neveltek,ezért logikusabb,hogy evelin gondolkodás nélkül ment segíteni.

2017. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
imhotep szerelme valos volt mindent feláldozott miatta meg is átkozták stb. A nö meg csak szeretönek tartotta mert unta már a fáraut
2017. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nő nem szerette igazàn a mumia 2ben kiderül

Mig imhotepet nem menti meg a "szerelme" addig Oconelt igen.

2019. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!