Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az igaz hogy Naruto megfog...

Az igaz hogy Naruto megfog halni a Borutoban sorozat folyamán?

Figyelt kérdés
Olvastam sok cikket arról, hogy a borutban kawaki meg fogja ölni narutot, nem tudom, hogy ennek van e valami valóság alapja, de amikor olvastam rendesen a sírás kerülgetett, mert annyira hozzám nőt Naruto karaktere teljesen, ahogy a szemem előtt nőt fel és vált hokageva, ezzel elérve az álmát. Nem érdemli, meg hogy meghaljon. Tudtok erről valamit?
2017. okt. 16. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legelső rész "előrepillantójában" az hangzik el, hogy Narutú után küldik Borutót. Ez jó eséllyel halált jelent, de nem feltétlenül.


De ne akadj fenn rajta, a Naruto részben pont arról szólt, hogy bízni kell a következő nemzedékben, nem szabad mindent egyedül csinálni. Természetes, hogy Naruto meghal és Boruto menti majd meg a világot.


(Ugyanakkor a Boruto elég egy vacak sorozat egyelőre, simán el tudod képzelni, hogy majd jön Son Goku és feltámaszt mindenkit sárkánygömbökkel.)

2017. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy feljebb is említették , a sorozat első részében volt egy előrepillantás , amiben Kawaki azt mondja , idézem : „ A Hetedik után küldlek ” . Mivel a sorozatban szóvá tették a párhuzamos univerzumok létezését , lehet , hogy nem fog meghalni . Hogy mi fog történni , azt nem lehet előrevetíteni , majd ki fog derülni ... Idővel ...
2017. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mommimo ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy nem fog meghalni. Gondolj bele, akkor az egész Naruto kultusz mehet a kukába. Úgy értem, hatalmas kultusza van az anime ,,történekemben" a Narutonak. Na most, szerinted kinyírnák a őt a Borutoban? Ha megtennék, elég nagy az esély, hogy rengeteg anime fan felháborodna, azt pedig a készítők szerintem nem akarják. Csupán húzzák a nép agyát, ne parázz. Szerintem is egy másik dimenzióba száműzik őket, vagy bezárják, de semmiképp sem hal meg. Nekem ez a véleményem róla.
2017. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki az a kawaki?
2017. dec. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
naruto mas dimenzioba kerul de sasuke meghalt mert elso részbe van bevágás , sasuke kopenye és kardja Borutot van szoval o sok esélyel meghal
2018. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!