Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt az a horror film...

Melyik volt az a horror film aminek a bemutatója annyira megbotránkoztatta a nézőket, hogy abba kellett hagyni a vetítést, mert többen rosszul lettek?

Figyelt kérdés
nem rég hallottam, hogy Amerikában többen rosszul lettek hánytak meg sírva jöttek ki a moziból mert olyan szinten volt durva. Ti esetleg tudjátok melyik film lehetett ez?
2010. máj. 30. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
azthiszem a human centipede volt (emberi százlábú) ;)
2010. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ennyire durva, hogy lehet valami?

Bocsi, hogy OFFolok, de tud valaki linket küldeni erről a filmet, esetleg trailert?

2010. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


az amcsik gyengek,en mar lattam a filmet es eleg gagyi

2010. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A trailerje alapján nem lehet annyira durva, hogy esetleg hányjak tőle... Vagy csak az amerikaiaknak van gyenge gyomruk...


Utolsóelőtti vagyok

2010. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

nem durva film, a "durvább részek" is ki vannak takarva fehér lepedővel pl. az emberek összeillesztései

szerintem az amcsik gyengék :)

2010. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az egész csak egy tipikus kamuhír,hogy jobban fogyjanak a mozijegyek...
2010. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a linket és a film címét ... tényleg ez az :D
2010. máj. 31. 08:36
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
MIért olyan durva ez a film? Még nem láttam, de nagyin kíváncsi lettem a trailer miatt. Valaki leírná, hogy miért keltett ilyen hatásokat?
2010. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a filmet,ez egy sebészről szól aki istennek képzeli magát.Az a célja,hogy embereket összevarja az előttük lévő végbelével,mármint a szájukat.Két lány becsönget hozzá,mert lerobbant az autójuk ,őket elkábítja,majd egy kínai pasit visz haza,az ő hátsójához varrja az egyik lányt,plusz jön még a harmadiknak még a barátnőjét.Igazából durva film,de én nem voltam rosszul... úgyhogy vagy az amerikaiaknak túl gyenge a gyomruk vagy az enyém volt túl edzett ehhez a filmhez.
2010. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Úgy értem voltak benne annyira gusztustalan részek? Bocsi ha akadékoskodok.
2010. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!