Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MARVEL fanok tetszett a Thor...

MARVEL fanok tetszett a Thor ragnarok?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne hogy megér-e egy mozit vagy sem...vagy hogy mire számítsak


köszönöm a válaszokat előre is!


2017. nov. 4. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam nagy Marvel rajongónak, de sok filmet láttam a MCU-ból, és voltak, amik kifejezetten tetszettek. A válasz nyilván a te ízlésedtől függ.

Ha nagy Marvel fan vagy, úgysem bírod kihagyni.

Spoilermentesen:

A kritikusokank szerintem igazuk van, amikor a hangulatot a Galazis őrzőihez hasonlították (tehát ha az bejött, akkor ez is tetszhet). Ha azonban a korábbi Thor filmek komoly drámaiság tetszett, akkor lehet, csalódni fogsz, mert attól élesen elüt az egész. A helyszínek is (Asgard kivételével) a Galaxis őrzői világát idézik, a tipikus akciófilmes-szuperhősös heroikus jeleneteket váratlan poénok rántják le. (Ez ízlés dolga, h bejön-e, pozitív, h nem az unalmas sablon, hanem a viccek eredetivé teszik, viszont nem tudtam annyira félteni a főhőst, persze mivel már száz hasonló jelenetet leforgattak a filmtörténetben, ha még egyszer ugyanazt látom, a könyökömön jön ki)

Egy akciódús komédiára számíts, én is tudtam a trailer alapján, hogy az lesz. Sajnos ezzel az is együtt jár, hogy bár lehettek volna komolyabb érzelmeket kiváltó pillanatai a történések alapján, belőlem mégsem váltott ki katarzist, hiányoltam ezt, ami pedig megvolt az előző 2 filmben. Ha nincsenek nagy elvárásaid a cselekménnyel szemben, akkor kellemesen csalódhatsz és élvezheted a laza hangulatot. Azonban mindenképp úgy ajánlom, ha láttad az előzményeit (Thor, Bosszúállók, Thor: Sötét világ), mert bizonyos jelentek illetve viccek ezekre építenek. Ritkán járok moziba, nyilván más érzés otthon filmezni (kevésbé élem bele magam), de ott együtt tudtam nevetni a közönséggel, ami nagy pozitívum.

Összességében a trailer nem hazudik, döntsd el, h ezek alapján neked megéri-e. Jó szórakozást!

2017. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. nov. 5. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett, bár nekem az előző Thor filmek is nagyon bejöttek. A harmadikba még több humort vegyítettek.


A társaságból még annak is nagyon tetszett, akinek amúgy fingja nem volt a Marvel filmekről, szóval ja, megéri a mozijegy árát, jóféle kikapcsolódás. :)

2017. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett, mondjuk néhol a poénkodást egy túltolták, ami meg nem igazán illet Thor-hoz.

Viszont ez olyan film, amit moziban kell megnézni!

2017. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt! =D 2x néztem meg moziban! 1 baj volt vele, az az volt, hogy túl sok volt benne a poénkodás. :( Ha kevesebb poén lett volna benne, akkor egy tökéletes film lett volna. Ez lett a baj az új It filmmel is. :( De megéri megnézi moziban.
2017. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!