Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Titanicnak miért nem csinált...

A Titanicnak miért nem csináltak egy végét?

Figyelt kérdés

Szerintem 2007 óta megy ilyen sűrűn a tv-be mióta ide jött a kiállítás,azelőtt soha nem láttam .. a végét akkor így is el aludtam .. aztán azon a karácsonyon vagy pár évre rá ment egy nèmet adón,na azt csak néztem mert nem értettem. Így mostanság sokszor láttam,volt amit csak többszöri látottság után értettem meg.

Pl Rose más néven igazoltatta magát ez által egy új élet kezdődött számára.

Meg pl az mi lett az anyjával ,aki azt hitte,hogy meghalt? Ki finanszírozta neki a luxus életet?

Soha nem találkoztak már?

Meg esetleg a világ,hozzá tartozók,hogyan fogadtàk ezt.. 1-2szoban elmondják kivel mi lett,de így gyenge. Jó lett volna,ha tartalmasabb lett volna a vége.


2017. nov. 5. 06:29
 1/3 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
Igaz történetnél nem igazán van értelme, túl pörögni egy befejezést...
2017. nov. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Cameron-féle Titanic egy erősen allegórikus történet, teljesen lényegtelen, hogy kivel mi történik :)
2017. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Háhá, igaz történet.. ezen jót nevettem :D

Ebben a filmben nem sok valós történet volt a hajón kívül.


Egyébként tény, hogy ha már ilyen hosszú a film, akkor lezárhatták volna rendesen, de nekem egy kicsikét olyan érzésem van ezzel a filmmel kapcsolatban, hogy nem annyira a történet mélyebb elmesélése volt a lényege, hanem pusztán, hogy különböző érzelmeket váltson ki az emberből (főleg, hogy rohadtul meghatódjon). Gondolom Cameron azt szerette volna, ha a néző úgy megy ki a moziból, hogy még Jack halálán pörög, így a végét inkább összecsapta.

2017. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!