Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért pislog a Nagymester...

Miért pislog a Nagymester Lokira a Thor: Ragnarök című filmben, amikor Thorral beszélt? Mit akart ezzel üzenni neki? Valaki el tudná magyarázni, mit jelent ez a jelenet?

Figyelt kérdés
Valaki el tudná magyarázni nekem ezt a jelenetet? [link] - első jelenet, 0:08-0:15-ig kb mi ez a szemezés? Nem értettem az előzetesek között sem, de az egész filmet látva sem tudom, mire utalhat. Valakinek van valami ötlete?

2017. nov. 9. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, az az igazság, hogy ha nem érteném az angolt, akkor azt mondanám nagymesterre ennél a jelenetnél, hogy homokos :D én 21 éve angol videókat, rajzfilmeket néztem egész gyerek, tinédzser koromban, valamely szinten meg tudom érteni, hogy miről lehet szó, de viszont k***a nehéz másoknak elmagyarázni, pedig már láttam egyszer a filmet a moziban, de erre a poén jelenetre nem teljesen emlékszem magyarul. 22/F
2017. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgyértelmeztem, hogy olyan hiú, hogy nem akarja megmondani a korát.
2017. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Itt az én fordításom:

Nagymester: az idő másképp telik errefelé. Bármelyik másik világban többmillió éves lennék, de itt a Sakaaron... (vigyorog, Lokira néz és pislant 2-3-at, Loki veszi, Thorra néz, majd vissza, Thor Lokira, majd a szeme sarkából a Nagymesterre) akárhogy is, ismered ezt aaa.. ezt a... a Villámok Urának hívod magad?

Thor: Villámok Istene

Loki: életemben nem találkoztam még ezzel az emberrel

Thor: Ő AZ ÖCSÉM

Loki: fogadott (elnézést kérően mosolyog)

... (innen már nem tartozik oda)


Amúgy lehet, h a rendező is ezt akarta sugallni, kedves első, mivel egy kivágott jelenetekről szóló videóban az van benne, h terveztek egy jelenetet, ahol Valkyrie szobájából kisétál egy nő, mivel a képregényekben a szereplő biszexuális.

De az is lehet, hogy nem akarták egyértelműen a melegnek bemutatni - mint ahogy a fenti jelenet is kikerült -, ezért simán hiúságnak is felfogható, ez volt nekem is a másik gondolatom. De valahogy mégsem állt teljesen össze a film megnézése után sem.


Köszönöm a válaszokat, jöhet még, ha van valakinek ötlete :)

2017. nov. 12. 07:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyebár azt állítja, máshol igen öreg lenne... de a Sakaaron nem... majd a furcsa kis pillantás Lokira... szóval szerintem egyértelműen az a helyzet, hogy flörtöl Lokival, és így utal arra, hogy nem öregfiú ő, nagyon is vállalható :D

Loki meg pontosan tudja hogy erről van szó, ezért is néz kínosan Thorra, akinek meg nem esik le, mi ez. (Speciel én meg vagyok győződve arról, hogy Loki azért "nem kapott széket", mert a Nagymester szemet vetett rá. :D)

2017. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, nagyon tetszik a magyarázatod. :D

Egyébként én is gondolkoztam rajta, hogy a valkűr lány esetleg biszexuális, mert nekem nagyon úgy tűnt, hogy az a másik valkűr lány, aki feláldozta magát érte, a szerelme lehetett.

2017. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó,

igen, Valkűr esetében ez hivatalos tény! Ő biszexuális. :) A készítők is annak is vallják, a lány pedig, aki meghalt érte, szinte egyértelműen a szerelme volt.

Lokiról pedig időközben kiderült, hogy pán. :D A Nagymester ráérzett a potenciálra. :D

2017. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Igen, a valkűrösről én is olvastam, hogy sokat kivettek belőle, hosszabb volt az a jelenet, és akkor talán jobban kijönne, hogy feláldozta magát érte, meg hogy ő maga hogyan menekült meg. Remélem, majd felteszik a kivágott jelenetekkel együtt.

Loki nem biszex? Ezt honnan hallottad, kedves utolsó?

Amúgy mit gondoltok, történt-e valami? Lokinak azért nagyobb a büszkesége szerintem. Bár az is igaz, h nála a cél szentesíti az eszközt, képes áldozatokat hozni, ha tudja, hogy a terve beválik, és eléri végül, amit akar...

2017. dec. 18. 22:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok! :)

Felröppent a hír, hogy egy írónő regényt ír Lokiról a készítők áldásával, és ő jelentette ki, hogy Loki pán. (Mondjuk, őszintén szólva, személyes benyomásom szerint inkább a homoszexualitás felé hajlik, a nőkkel számomra valami elképesztő mértékben nincs neki kémiája, de ez valószínűleg egyéni meglátás. :D).

Nem nagyon tudom, hogy volt-e bármi köztük a Nagymesterrel. Ha valami "durva" nem is, mert Loki egyértelműen viszolygott a pasastól, azt simán kinézem a kis cselesből, hogy flörtölt vele a kegyei elnyerésének érdekében. Igen bátran. De csak egy határig. :D

2017. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De most komolyan, ahogy néztétek a filmet, nektek nem teljesen olyan volt Loki, mint egy kis kitartott sugar baby? (ötös voltam)
2017. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló vagyok,

és de, igen :D Én a magam részéről teljesen biztos vagyok benne, hogy azért nem kapott "széket", mint Thor (annak ellenére, hogy Loki is kiemelkedő harcos, csak más stílusban), mert a Nagymesternek szándékai voltak. Loki meg nem az az ember aki ezt nem veszi észre és használja ki. Az persze rejtély, hogy mi történt vagy nem történt, de a film abból nem csinált titkot, hogy Loki valóban egy amolyan sugar baby. :D

(Az valahol vicces, hogy a szökésnél Loki éppen az orgia hajóra bökött rá, el lehet rosszmájúskodni azon, hogy na vajon miért épp arról tudta melyik, de persze Valkűr is tudta, miféle hajó az, szóval ez a poén kategória. :D)

2017. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!