Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti kibírjátok, hogy ne spoiler...

Ti kibírjátok, hogy ne spoilerezzetek a sorozatokban?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a Trónok harcát, a második évad elején tartok, de mindenhol akaratlanul belebukkanak. Sőt youtubon kerestem vissza egy jelenetet, aztán elkezdtem spoilerezni, mert a kedvenc szereplőm volt benne.

Más is van így? Angolul nézem, úgyhogy lassan halodok.


2017. nov. 16. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos azaz regebben de mostmar sikerult leszokni rola mert mindig elcsesztem vele az egeszet :D
2017. nov. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb sorozattal amit nézek, most nem vagyok elmaradva, így jelenleg nem igen tudok spoilerezni. De ha lehetőségem van rá, képtelen vagyok ellenállni :D Nekem egyébként szokásom, hogyha belefutok egy új sorozatba, teljesen össze-vissza kezdem el nézni a részeket. Először mindig azokkal kezdem, amik az általam legjobban kedvelt karakter/ek köré épülnek. Szóval spoilerezek én magamnak is :D Mondjuk engem egyáltalán nem zavar a dolog, mert hiába tudom mi lesz előre, simán végigizgulom a részt.
2017. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de néha meghal jonsnow.
2017. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt is tudom, de ne spoilerezzél ide.
2017. nov. 17. 09:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a második évadot elcsesztem így. De igyekszem megállni.
2017. nov. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!