Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz Jaqen H'ghar-al és...

Mi lesz Jaqen H'ghar-al és Arya Stark-al? Valóban lesz itt még egy romantikus szál?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint ők a kedvenceim, az ő párosuk és történetük a favorit nálam.

Most a napokban olvastam olyan rajongói elméletet angol oldalakon, hogy Jaqen elképzelhető lenne, mint Arya jövőbeli férje.

Ti mit gondoltok erről? Örülnétek neki?

És érdekelne még, hogy szerintetek is volt.e bárminemű romantikus megmozdulás a történetükben eddig, vagy hogy lehetségesnek tartanátok.e ezek után :)



2017. nov. 21. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Kezdjük ott, hogy Jaqen egy arc a sok közül, amit egy arcnélküli bérgyilkos használ. Azt nem tudjuk, hogy Jaqen-e az igazi személyisége.

A könyvekben amúgy csak a Királyok csatájában találkozik vele és akkor sem romantikus környezetben.

Amit meg a sorozatban műveltek a szállal, annak se füle, se farka. De ahm...ráküldött egy másik bérgyilkost, hogy ölje meg. Ebben mégis mi a romantikus?

2017. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gnoomage ***** válasza:
60%
Szerintem kizárt. Jaqen valójában nem létezik, csak egy halott ember akinek az arcát használja x számú bérgyilkos. Így nem is lehet romantikus szál, főleg, hogy jelenleg inkább egy nagy csatát lehet megjósolni kettőjük között...
2017. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

nem túl valószínű.

amúgy én tűkön ülve vártam,hogy hogyan filmesítik meg a kedves ember és arya időnként vicces,morbid,vagy épp tanulságos kapcsolatát és végtelenül csalódtam,hogy lecserélték jaqenre,annak ellenére,hogy ő is egy kedvenc karakter,de a saját helyén,nem pedig egy full másikéban.

2017. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom.


Tényleg ilyen emberek nézik a Trónok harcát és tényleg ennyit jelent nekik a sorozat? Ezen a szinten fogják fel az egészet?

2017. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy!!!

Semmi szerelmi szál nem lesz közöttük!

Úristeeen... Egy bérgyilkos 100 arccal nem lehet Arya szerelme. Amúgy Arya karaktere annyira különleges, vad és más mint a többieké, hogy szerintem igazán rossz lenne ha ezt a képet róla szerelmi szállal lerombolnák.

Ha lesz új szerelmi szál, az szerintem Sansához fog kapcsolódni. Mondjuk Sansa + Podrick, vagy Sansa + Gendry :))))

2017. dec. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!