Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik 2000 után születtek! A...

Akik 2000 után születtek! A Star Wars előzmény trilógiát vagy a klasszikust tartjátok jobbnak, és ha igen miért?

Figyelt kérdés
Elvégre ti nem éltétek át azt a fajta újdonság dömpinget, amit a klasszikus hozott és nem is volt elvárásotok az előzmény trilógiával kapcsolatban.

2017. nov. 26. 20:34
1 2
 11/18 anonim válasza:
43%
Kedves 3. Ez a személyes vélem, és az imdb-t az emberek szavazatából jelenítik meg, szóval igazából ez a sorrend a legátlagosabb. Nekem is ez a véleményem. De te valószínűleg jobban tudod hogy én mit gondolok. Na ilyen IQ master-ekkel is ritkán találkozok mint te...
2017. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jobb szeretem az elozmeny filmeket. De nem szeretek kulunbseget tenni az elozmeny, az eredeti es a folytatas trilogia kozott. Mind SW film. Bar igaz h a folytatas trilogia eleg mas....
2017. dec. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

Kedvenc:Sithek bosszúja, rouge one


Legrosszabb: Ébredő erő


(2001)

2017. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Az előzményeket szeretem jobban.
2017. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
60%

Én 93-as vagyok, de ugye én sem éltem át az eredeti trilógia hatását. Nekem abszolút tetszik az összes rész, a sorrendem valahogy így néz ki:

1. A sithek bosszúja (pörgős, látványos, a 66-os parancs nagyon erős része, plusz Mcgregor óriásit játszik)

2. A birodalom visszavág (pörgős, érzelmileg hat az emberre, van karakterfejlődés)

3. Rogue one (sötét hangulatú, de pörgős, marha látványos)

4. A jedi visszatér (Luke miatt szeretem nagyon ezt a részt, plusz a végén az apa-fia párbaj érzelmileg erős)

5. Az ébredő erő (látványos, kicsit vontatott, de Kylo Ren szerepét bírom benne)

6. A klónok támadása (látványos, a sztori sem rossz, de Hayden játéka elég gagyi)

7. Egy új remény (kicsit lassúnak érzem a filmet, de Obi-Wan és Han megmentik ezt a részt számomra)

8. Baljós árnyak (az alapsztori nem jön be, Jar-Jar szó szerint merénylet, viszont Liam Neeson és Darth Maul a hátukon viszik a filmet)


Az utolsó jediket direkt nem írtam bele, még tuti nem látta mindenki

2017. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

1. Birodalom visszavág

2. Új Remény

3. Jedi visszatér

4. Baljós árnyak

5. Sithek bosszúja

6. Klónok támadása


7. Jedi Outcast

8. Jedi Academy

9. Dark Forces

2018. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%

1.Sithek bosszúja

2.Rouge one

3.A birodalom visszavág

4.A jedi visszatér

5/1.Új remény

5/2.Baljós árnyak

7.A klónok támadása

8.Az utolsó jedi

9.Az ébredő erő

10. Star wars holiday edition


I. SW clone wars

II SW rebels


Egyébként Thrawn trillógia!

A Banet majd most olvasom!

2018. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
60%

2000-ben születtem és itt a listám:

1. Egy új rémény

2. Birodalom visszavág

3. Rogue One

4. Jedi visszatér - ewokok :/

5 Utolsó Jedik - a story sz*r de Reylo shipper vagyok nah :)

6. Sithek bosszúja - Noooooo

7. Ébredô Erő

8. Klónok támadása - hú de utálom a homokot

9. Baljós Árnyak- Maxi végig szenvedgettem biza

2018. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!