Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel vagy a star wars...

Marvel vagy a star wars frencsájzt szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Bár nem orosszak, de nem vagyok akkora Star Wars-rajongó, sőt, A klónok támadása például nekem kifejezetten unalmas volt, Marvel-filmekből viszont amiket eddig láttam, egyikben sem csalódtam!

Kissé fura viszont, hogy a Marvel mellett a Star Wars az összehasonlítási alap, és nem a DC, érdekes megközelítés! :/

2017. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

R2D2-s pólóban több csajt szedtem már fel, mint pókemberesben, meg hulk-osban együtt.

Ebből következik, hogy csajozás szempontjából SW jobb "frencsájz". És itt nem a filmekről van szó, hanem a franchise-ról.

2017. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom kedves utolsó, én nő vagyok, de a Marvelért jobban dobog a szívem :D
2017. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Star Wars-t szeretem.
2017. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 Akkor csak nem jó helyen próbálkoztam. :)
2017. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

1-es:


A DC-vel felesleges összehasonlítani a Marvelt, mert hozzá képest a DC egy hulladék, és ez nem szubjektív vélemény, hanem egy nagybetűs tény.


Amúgy én részemről SW.

2017. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Nagybetűs tény? Valóban? Nem tudom, hogy ezt hol olvastad vagy ki mondta neki, de felejtsd el, mert hatalmas maflaság.

Sokak szemében, köztük az enyémben is Burton két Batman filmje többet ér, mint az egész megfilmesített, semmirekellő Marvel univerzum.

2017. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Na ja, csak mondd már meg, hogy hány ÉRTÉKELHETŐ DC film jelent meg az elmúlt 10 évben a Nolan féle BM trilógián kívül.


Talán a Wonder Woman volt értékelhető, bár azt meg pont nem láttam, de már sok-sok éve a DC filmfelhozatala egyenlő a nullával, és ez a számokon is látszik, pl most a JL bukása.


Egyébként meg a DC moziunverzum ezeket a filmeket takarja: [link]



Az eddigi 5 filmjükből 3 totálisan megbukott, 1 elment, és egyetlen egy volt amelyikre azt mondták, hogy ez egy jó film.


Ezzel szemben meg a Marvel szépen tudatosan építgeti az univerzumát, amibe vannak bőven elmegy, vagy akár unalmas filmek, (Thor), de kifejezetten kiemelkedően rossz nincs.



Egyébként ezek csak a filmek, képregényekre, játékokra lebontva már más a helyzet, ott már nem nagyon lehet objektíven ítélni, kérdés, hogy kinek mi tetszik jobban, de filmes téren egyértelműen egyeduralkodó a Marvel jelenleg, és ezt még a legőrültebb DC fanok is nyugodtan beláthatják (én sem vagyok Marvel fan, sőt, úgy unblock képregény van sem, mint írtam is inkább SW-os vagyok, szóval ne tekintsd a véleményemet elfogultnak, mert nem az)

2017. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

A Kérdező által feltett kérdés a franchise-ra vonatkozott. A DC franchise-ból all time jobb, legalábbis érdekesebbek, kevésbé egy kaptafa filmek születtek, mint Marvel-ből.


A Marvel filmekkel a mai mozilátogató tizenévesek számára megtaláltak egy működő receptet, amit bármelyik pizsamás bohóc filmjére rá lehet húzni és nagyon szépen hozzák a pénzt.

A DC a számokat nézve valóban nem találja a helyét az utóbbi években, bár a filmjeik közel nem rosszabbak annyival a Marvelnél.


Amúgy egyáltalán nem érdekelnek ezek a képregényfilmek, jobban szeretek felnőttek számára készített filmeket nézni, vagy ha esetleg mesére vágynék, akkor előveszem példának okáért valamelyik Tim Burton Batman-t, vagy valamelyik Star Wars-t.

2017. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Star Wars örök favorit, szóval azt jobban szeretem (kb. minden filmnél, az elmúlt években maximum a John Wick filmeken tudtam annyira szórakozni mint bármelyik Star Wars filmen vagy akár rajzfilmsorozaton), de a Marvel sem rossz, főleg Natasha Romanoff meg Maria Hill bejövős. :D A DC-univerzumból nekem csak Christopher Nolan Sötét lovag trilógiája volt kiemelkedően jó, a többi film elég vacak lett.
2017. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!