Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars 8 most komolyan...

Star wars 8 most komolyan miért akarjánk ránkerőltetni?

Figyelt kérdés

A 7 re már megomdták hogy rossz nem vették az adást ugyanolyan szrt csináltak.

A majmok bolygója új filmjei ugyanilyenek. Le akarják tolni az emberek torkán pedig nem tetszik senkinek csak makszimum a logó miatt. Viszont pl amíg az új 3 résznél nekem a sithek bosszúja kedvenc star warsom lett addig most az az érzésem hogy szembeköpik a rajongókat nulla kreativitással és klisékkel le akarják nyomni az emberek torkán. Vannak persze kőkemény elvakult emberek akik vécépapírra lenne rányomtatva hogz star wars az is kellene neki na de így egy csomóan el se mennek. Nem beszélve az egyéb bevételekrõl. A star warst még mindig vaderrel reklámozzák nem azzal az emós gyerekkel akit főgonosznak szántak. Nagyon disnie az egész.

Tudom hogy van akinek nagyon tetszik de nekem a rogue one se tetszett. Az is összecsapott volt mindeki meghalt annyira nulla történet a karakterek kidolgozatlanok klisések.


2017. dec. 13. 16:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tetszik, akkor mit foglalkozol vele? Ne nézd meg, és kész. Sokaknak meg tetszik, ennyi. Senki se erőlteti rád.
2017. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Olyan mint a majmok bolygója hogy orrba szájba reklámozzák a kőkemény fanoknak akiknek egy fekete kép is elég persze tetszik de itt a normális emberekről beszélek akiknek meg valami kéne is hogy tetszen.
2017. dec. 13. 16:15
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Mi a hiszti tárgya? Nem kötelező megnézni.


Senki nem erőlteti rád, senki nem nyomja a torkodon, és nem, nem folyik a csapból.


Vagyis nálunk nem, mert nincs tévénk, hogy állandóan azelőtt lógjunk.

2017. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szóval miért nem foglalkoznak vele mit akatnak a nézők meg a normális rajongók. Közte vagyok azoknak akiknek tetszett az 1-2-3 a kedvencem a sithek bosszúja gyűjtöttem is könyveket képregényt de a mostani miatt nem veszek mert nem támogatom. Jah am dart vaderrel akarják eladni a mostaniakat nem azzal az emós gyerekkel.
2017. dec. 13. 16:19
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

A SW 7 egész konkrétan 2,0682 milliárd dollárt keresett, ezzel minden idők 3. legsikeresebb filmje. A Rottentomatoes oldalon a kritikusok 93%-ának tetszett, a közönség 89%-ának. A Metacritic 81%-ot adott neki, az IMDB pedig 8,1/10-et.


Szóval kérlek kezeld helyén a TE SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEDET. Addig fognak SW filmeket csinálni, amíg a többségnek tetszik és sikeres. Nem addig, amíg neked személy szerint tetszik.

2017. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Bihar Valatonon ***** válasza:
32%
Ezt jól benézted, mert elég egyértelműen siker az új :)
2017. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

a 7 azért lett sikeres mert rajta volt a logó ha szar akkoris megnézik

a kritikusokat megvették meg tudják hogy a kőkemény fanokat nem lehet megsérteni mert akkor brühüm

viszont kérdezd meg a valódi embereket nekik tetszett e?


nyílván a logó elviszi a számokat de nekem akkor se tetssik nem vagyok egyedül

egy chaplin filmet is adhatnának arra is bemennének ha star wars bennevan a nevében

viszont ez nem azt jelenti hogy jó film mint a majmok bolygója új részei



christofer nolah kedvenc mai rendezőm a dunkerket felmagasztalták a kritikusok megnéztem egy dögunalmas egész pedig napjainkban egyike a kevés jó rendezőnek

2017. dec. 13. 17:16
 8/17 Bihar Valatonon ***** válasza:
57%
Király...kár hogy most ezt az egészet saját véleményeid alapján adod el, és nem olvasol utána legalább ha már háborogni ennyi időd van.....én Nolannél már a Sötét Lovag 3. része óta tudom hogy nagyon sz...r tud lenni :D
2017. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Látom itt páran nem értik a kérdező problémáját, teljesen másképp látja egy-egy régi Star Wars rajongó az új filmeket, mint egy olyan, akinek ez csak egy blockbuster popcorn movie, amit megnéz, és ugyanúgy megy a többi egyszernézős közé mint a Justice League vagy Guardians of the Galaxy 2.

Azért ezeket írom, mert ma főleg a képregényfilmek a blockbusterek.

A jelentős különbség, hogy a képregényeknek közel sincs akkora rajongótábora, mint a Star Warsnak, az Iron Man rajongók rengeteget sivalkodtak amiatt, hogy mit művelt a Marvel az Iron Man 3-ban a Mandarin karakterével, én meg, aki nem vagyok egy nagy képregényes kifejezetten szerettem azt a filmet, és röhögtem a csavaron, de ha éveken át olvasgattam volna az Iron Man képregényeket valószínűleg én is a fejét követeltem volna annak, aki ezt tette a karakterrel.


Az, hogy egy film fossa a pénzt, attól még az lehet szar! Michael Bay Transformers filmjeit ha legalább fél agyad van legszívesebben tűzbe vetnéd, ehhez képest dől a lé minden epizódra, és gyártják is őket folyamatosan, bár ha jól csalódom Bay már többet nem rendez abban a franchise-ban.

Na most a Star Wars a legnagyobb franchise, ami a világon van, de tényleg a legnagyobb, a világ minden országában felismeri mondjuk az olyan ikonikus alakokat mint Darth Vader, kvázi a kollektív tudatunkban van a klasszikus trilógia pár alapvető eleme, épp ezért SW filmet csinálni hatalmas felelősség, mert épp ezzel a kollektív Star Wars rajongással szórakoznak, és ha rossz a film, akkor az bizony az egész Star Warsnak árt.

Már az előzmény trilógia is nagyon sok haragot váltott ki, főleg az első két rész, és magának Anakin karakterének a kezelése, ami nem lett jó, nekem az volt a bajom az előzménytrilógiával, hogy inkább éreztem Obi-Wan-t a főhősnek a második és harmadik filmben, mint a főhős Anakint, és ez alapvetően nem lenne baj, mert Kenobi egy ugyanolyan ismert alakja a Star Warsnak, csak a dolog így félrement, nem arról szólt, amiről akart.

Az új trilógiát meg egyelőre én nem értem, hogy mit akar, és hová akar kilyukadni. Az új filmet még nem láttam, de az eddigi kritikák vagy agyon dícsérik, vagy eléggé lehúzzák, a bajom az, hogy a régi Star Warsosok többsége nem ájult el tőle, vagy azt mondják, hogy a rajongókat "meg fogja osztani a film" értsd. utálni fogja a fele.

épp most néztem meg az Otherworld csatorna Zoly által készített kritikáját róla, és általában hasonló a véleményem a filmekről, mint neki, szóval az alapján nem fog nekem se bejönni. De más angol nyelvű youtuberek se ájultak el tőle, már azok, akik régóta szeretik ezt az univerzumot. Az újszülöttnek meg minden vicc új, persze, hogy lesz sok olyan, akinek be fog jönni, mert látványos meg robban meg minden, ahogy a Transformers is bejön sokaknak csak nem a mélysége miatt.

Személy szerint komolyabb kritikát magáról a filmről csak akkor szeretnék megfogalmazni, ha már láttam, addig nem, de eddig eléggé beletapostak a lelkesedésembe.

2017. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

10 köszönöm teljesen egyetértek

még ilyen minőség a halálosiramban 27

meglehet nézni a star wars ba mennyi munkát tett bele lucas ami látszik mitológiákat történelmet vallást tanmeséket kultúrákat nagyon sok munka volt benne ami meg is látszott ehhez képest az új részek semmik

2017. dec. 13. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!