Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars 8 most komolyan...

Star wars 8 most komolyan miért akarjánk ránkerőltetni?

Figyelt kérdés

A 7 re már megomdták hogy rossz nem vették az adást ugyanolyan szrt csináltak.

A majmok bolygója új filmjei ugyanilyenek. Le akarják tolni az emberek torkán pedig nem tetszik senkinek csak makszimum a logó miatt. Viszont pl amíg az új 3 résznél nekem a sithek bosszúja kedvenc star warsom lett addig most az az érzésem hogy szembeköpik a rajongókat nulla kreativitással és klisékkel le akarják nyomni az emberek torkán. Vannak persze kőkemény elvakult emberek akik vécépapírra lenne rányomtatva hogz star wars az is kellene neki na de így egy csomóan el se mennek. Nem beszélve az egyéb bevételekrõl. A star warst még mindig vaderrel reklámozzák nem azzal az emós gyerekkel akit főgonosznak szántak. Nagyon disnie az egész.

Tudom hogy van akinek nagyon tetszik de nekem a rogue one se tetszett. Az is összecsapott volt mindeki meghalt annyira nulla történet a karakterek kidolgozatlanok klisések.


2017. dec. 13. 16:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

[link]



ebben bennevan mennyi munka van a star warsban és mondanivaló

nekem a dark knight rises meg a dark knight a kedvencem a harmadik is iszonyatosan jó lett

2017. dec. 13. 17:42
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

sőt a rengeteg megkeresés miatt már nyilatkozatban is kiadta a disney,hogy a következő 3 részes etap sem lesz old republic,csakazért se.

akkor se ha mindenki azt várja.

2017. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

dejó pedig az még jó is lehetett volna úgyhogy nyílván azt nem csinálják nehogy minõséget kelljen gyártani

[link]

ez a három perc igényesebb mint ezek az új részek

2017. dec. 13. 18:36
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki akar TOR filmet.
2017. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mert LUKE MEGHAL szóval nem lesz folytatás legalább is remélem
2017. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem kéne pár nappal a premier után spoilerezni.
2017. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=0EgvubzprWQ

Doc: We have to go back!

Marty: Back where?

Doc: Back to a long time ago in a galaxy far far away!

Marty: You mean... Star Wars? You mean Star Wars is real!?

Doc: Yes! We must ensure your ancestor, Han Solo shoots first. If we don't, Star Wars will be bought by Disney, and the expanded universe will no longer be considered cannon!

Marty: Man this is heavy! After all that money I spent on those books!

Kevesebb

VÁLASZ

2017. dec. 20. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!