Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ciki egyedül moziba járni?

Ciki egyedül moziba járni?

Figyelt kérdés
A barátaim nem szeretnek járni, én meg nagyon. Ti mit gondoltok arról, ha valaki egyedül megy?
2013. máj. 4. 10:43
 1/5 Márciuska ***** válasza:
100%
Én is gyakran járok egyedül, sőt színházba is, és nem bántam meg, hogy így döntöttem! Sokáig én is másokra vártam, és nem mertem egyedül menni, mert az milyen már. Aztán elegem lett, és eldöntöttem, hogy nem érdekel, ki mit gondol rólam, vagy arról, hogy egyedül megyek, én szórakozni akarok! Azóta rengeteg darabot/filmet láttam, és nyíltan vállalom bárki előtt, hogy egyedül járok. És tudod mi az érdekes? Akikkel azóta beszélgettem erről, mind azt mondták, hogy jól tettem! Nem érdemes lemondani valamiről, amit nagyon szeretsz, csak azért, mert mások szerint ciki egyedül menni.
2013. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki.


Én általában másokkal járok moziba, de volt olyan is, hogy egyedül mentem el és kiélveztem saját magam társaságát.

2013. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A filmnézés nem egy kifejezetten közösségi dolog, én jobban szeretek egyedül filmezni, pláne moziban.
2013. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolút nem ciki. Egy darabig engem is zavart, hogy senki nincs, akivel tudnék elmenni erre-arra, aztán megelégeltem. :D

Legalább arra a filmre mehetsz, amire akarsz és senki nem dumál bele. :D

2013. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan az a szokásom, hogy szívesebben megyek egyedül moziba, és ha a film tetszett, akkor esetleg megnézem a párommal is ismét.
2013. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!