Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is volt már úgy, hogy...

Más is volt már úgy, hogy véget ért a kedvenc sorozata, tévés reality showja és utána nagyon rossz érzése volt, mert tudta, hogy többé már nem lesznek új részek, és már csak a részek visszanézése maradt? Hogyan léptetek túl rajta?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig ezt érzem azok után a sorozatok után, amiket nagyon szerettem. (Főleg hogy a brit sorozatokért vagyok oda, amiknek általában nincs lezárva a végük, mert semmire nincs pénz...) Általában kiütöm a hiányt egy következő sorozattal.
2017. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyan lépj túl rajta?

Járj közösségbe, foglald el magad, találj új és aktív hobbit, menj el kulturálódni (színház, kiállítás, verses est, zenei koncertek, olvass valamit, tanulj új dolgokat, szedd össze a haverjaidat és társasjátékozzatok, mozogj (az minden gyászon segít túllendülni).

2017. dec. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sok végét megsiratom, mert pl. egy nyolc-kilenc évadon át tartó, vagy 1-2 vados, de nagyon mély cselekményű és jó karakterű sorozat nagyon a szívemhez nő.
2017. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen sokszor. Úgy léptem túl, hogy kibeszéltem valakivel aki nézte vagy valami fórumon leírtam a véleményemet. Mindent elolvastam róla, amit lehet és mindenre rákerestem. Aztán jött egy másik sorozat, ami átvette a helyét, aztán annak is vége és az egész kezdődik előlről... Az évadközi szünetek is rosszak.
2017. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!