Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Az utolsó Jedik?

Star Wars Az utolsó Jedik?

Figyelt kérdés

SPOILER


Ha az a nyomorék Anakin vissza tudott térni úgy, hogy lóf... sem tanult életében arról ,hogyan kell egyesülni az erővel, akkor miért nem tér vissza egy szempillantásra, hogy mondja a lökött unokájának, hogy: "Hé te kis hülye taknyos, tedd le azt a szarul vibráló fénybotot és gyorsan álj neki tanulni...!" - E helyett csak Yoda tér vissza és átcseszi Luke fejét... szép.



2017. dec. 21. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Obi-Wan sem tért vissza, es Kvájgon sem (nem tudom hogy kell leírni).

Amúgy sztem látták, hogy mekkora szar a sztori és inkább nem folynak bele, hanem elkártyázgatnak valami távoli bolygón.

2017. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%
Toszta gaz a film twle bakikkal
2017. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Yoda volt a "legerősebb" jedi,gondolom azért tudott vissza térni, bár én azt is eltudnám képzelni, hogy Luke csak oda képzelte, hogy ott van, vagy valami ilyesmi
2017. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Hülye marhák sosem tanulják meg a leckét? én már a "star wars 7" előzeteséből láttam hogy pocsék szar disney lesz de nem meg is nézik meg a rúzs szart is meg az utolsó jedit is. Nézzétek csak meg a 9-et is még mindig nem fogtátok fel hogy vége ? Star warsnak 6 része van minden más disney! Ja de legalább Luke meghal remélem nem tér visszal
2017. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell mindig mindennek tökéletesen logikusnak lennie.
2017. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Szär film. Ugyanolyan, mint a többi dolog, amihez a Dizni hozzányúl.


Nem szeretem a Star Warst, mert egy túlértékelt, erőltetett, túl hosszú ideig húzott, gyerekes és gagyi franchise-nak tartom, de kétségtelenül ez a rész volt a leggyengébb darab.


0/10.


Amúgy meg mik azok a nonszensz dolgok a kulcsszavak között? "Pingvinmalacok"? "Shitek"? Mik ezek? Mi közük a szarvarszhoz? Gondolom, a kérdező nagy humorérzékkel van megáldva.


A "shitek" dolgot még értem, mert a star wars filmek tényleg nagy shitek. Pingvinmalacokat meg nagyjából olyan hat feles/pálinka bedobása után lát az ember.

2017. dec. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!