Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez egy elképzelhető teória...

Ez egy elképzelhető teória arra, hogy kicsoda is lehet Snoke a Star Wars-ban?

Figyelt kérdés

Én Snoke nevében kerestem a válaszokat, Snoke nevéből fordítva olvasva az "ekon" szó svéd nyelven "visszhangokat" jelent, illetve az "s" betű utalhat a Skywalker névre Anakin/Vader-re, Darth Sidious-ra, vagy a Sith szóra.


Tehát a teóriám lényege, hogy Snoke nem "megszületett", hanem a Vader és a Sidious halála után maradt egy "űr", egy jó adag felgyülemlett sötétség az univerzumban, az "erőben" (amit akkor éppen nem tudott még senki használni a sötét oldalon a haláluk után) és ez a sötétség gyakorlatilag "létre hozta", "megteremtette" Snoke-ot, mint "visszhangot" reagálva a 2 Sith halálára. Gyakorlatilag azt mondom, hogy "helyettük" létrehozott a sötétség egy teljesen új személyt.

A sebeire meg azt mondom, amikor "létre jött" akkor mindenféle látomásokat látott, villámokat szórt, stb..., nem tudta megfelelően uralni az erejét, és ezért magának okozta a sebeit, amikor megrémült a "megszületése" után. De idővel a helyzet normalizálódott, kitapasztalta a képességeit, és kordában tudta tartani az erőt.



2017. dec. 18. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ő soha nem lesz megmagyarázva, és a karakternek az marad a célja, hogy a sorozat bemutathassa, bárkiből lehet gonosz erőhasználó, nem kell függeni a Skywalkerektől, vagy Palpatinetól.
2017. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gollam
2017. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom majd kiadnak egy előzmény trilógiát vagy képregényt/sorozatot ami ezzel foglalkozik.


Bár elég nagy baklövés hogy nem tudtunk meg róla semmit és gyalázatos módon kinyírták

2017. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Palpatine össze-aszott verziója.
2017. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Palpatine klónja.
2017. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Hülyeségeked firkálsz össze vissza.snoke nem más mint MACE WINDU
2017. dec. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Snoke-kal még biztosan fognak a 9. részben foglalkozni, ugyanis a karaktert játszó színész azt mondta, hogy ő ismeri Snoke háttértörténetét, de nem hajlandó arról semmit sem elárulni, mert az komoly spoiler lenne a jövőre nézve
2017. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam, de nem, nem hinném, hogy kifehéredett volna Mace Windu. Szerintem nem ő az.

(Hacsak nem egy bénán sikerült klón!)


Akkor már inkább Palpatine gyereke akit eltitkolt! ;)


(Amúgy ha a midikloriánok (igaz, hogy valakinek a méhében, de ebbe most ne menjünk bele...) képesek létrehozni valakit a semmiből, akkor egy felgyülemlett sötét energia is "megteremthet" valakit, nemde?)

2017. dec. 22. 00:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Andy Vajna
2017. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!