Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért kellett a disneynek...

Miért kellett a disneynek kukába dobnia az egész star wars kánont a filmek kivételével?

Figyelt kérdés

Még a baljós árnyak előtt az egyik író Timothy Zahn megírta a Thrawn trilógiát, ami a jedi visszatér után játszódott, aztán megírták a jedi akadémia trilógiát. Még nem olvastam egyiket sem, de úgy hallottam, hogy elég jól sikerültek. Tehát megvolt írva a történet. A disney erre mit csinál? Kitörölte a kánonból az egészet még a zseniális old republic játékokat is és csinált egy copy-paste 7.rész és gyenge, butyuta, felszínes polkorrekt 8.részt.

Nem rég néztem meg a 8. részt szerencsére nem moziban és kínos volt egész végig. Pont azért nem néztem meg moziban, mert előre tudtam, hogy egy szar lesz. Nem igazán értem miért kellett kukába dobni az egész nem filmes kánont mikor csak annyi lett volna a feladatuk, hogy megfilmesítsék a könyveket amik már régóta megvannak írva.


2017. dec. 27. 08:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És a többiekre kit jelöltél volna, aki ennyire beválik?
2018. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Oké, de ott ey húsz évvel fiatalabb karaktert kellett eljátszani. A Thrawn trilógia eseményei néhány évvel a Jedi visszatér után játszódnak.
2018. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nehogy azt mondjátok,hogy hamill meg fisher akkora színész kvalitások,hogy ne tudnák könnyen pótolni őket fiatalabb színészekre.

még jót is tenne a csere.

ford már tényleg kérdéses,mert ő nem össze keverhető,de azt majd meglátjuk a solo filmben.

2018. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire pótolhatónak tartod őket, szívesen megtudnám, hogy kit tartasz a posztjura alkalmasnak.
2018. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

igazából számomra ez sem releváns,hogy ki játszaná őket,mert olvastam a thrawn folytatásokat és engem nem fogott meg.

meg igazából luke sose volt a kedvencem.

ez a jedi akadémiás téma is olyan érdektelen és gyenge könyv volt,hogy a felénél abba is hagytam.

-ilyen kiképzős könyvből a pusztítás útja ami 10 pontos.-

leila kimondottan ellenszenves karakter számomra és solo sem voltam farsangkor.

nekem vader,sidious meg jabba voltak a kedvenceim,meg boba fettből is néztem volna többet.

ezért a folytatást egy nagy ugrással darth krayt-al folytatnám.

magyarul a lényeg,hogy a sithek legyenek a központban,ne már mindig a pipogya jedik meg a haverjaik.

2018. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tekinthetõ folytatásnak. Ez is star wars film. De még se az. Jedi visszatérrel vége a star warsnak. Nem tetszett a film. Kicsit megkönnyebūltem mikor magyarország egyik legnagyobb videósa is ezen a véleményen volt. Õ beszélt személyesen is a szinészekkel a pereimer napján. Aki úgy akarja megnézni a filmet m7nt egy star wars film mint egy folytatás annak csalódás lesz.
2018. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A disney filmekben már nem lesznek se jedik se sithek. Lényegében az utolsó jedikben sincsenek jedi. Luke ot elhagyta az erõ nem jedi. Rey nem kapott kiképzést megint nem jedi. Max erõhasználó. Érdekes lesz a folytatás jedik sithek nélkûl. Olyan lesz m8nt a gyūrūk ura az egy gyūrū meg Sauron nélkūl. Nagy szar lesz de tarolni fog. Ujabban szeretik a szart.
2018. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!