Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik volt a kedvenc...

Nektek melyik volt a kedvenc és a legkevésbé tetsző jelenet az új Star Warsban?

Figyelt kérdés
Melyik volt az amelyik a legjobban tetszett, és melyik az amelyik a legkevésbé?

2017. dec. 28. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Luke szigete meg az utolsó fehér/piros jelenetek tetszettek a legjobban.
2017. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Lüke eldobja a szablyát.
2017. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc jelenetem az volt, amikor azon a bolygón (ahova menekültek) a régi hajókkal mentek Kylo flottája felé és Kylo és Luke végső jelenete.

A másik kedvenc mikor Snoke lefogta Reyt és Kylo megölte Snokeot.


Amik nekem nem tetszettek azok a jelenetek voltak amibe Leia és Holdo szerepelt.

2017. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Luke és Kylo párbaja volt a legjobb szerintem. Ott végre méltó módon szerepeltették Luke-ot, kár, hogy azzal a lendülettel meg is szabadultak tőle.

Legkevésbé talán a totál felesleges, üres Phasma-s és a kaszinóvárosban játszódó undormány polkorrekt jelenetek nem tetszettek.

2017. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Legjobb Luke es Kylo jelenete, a Pretorian orok elleni harc, meg amikor belefenysebessegezik a masik hajoba az admiralis no.

Es itt ki is fulladtak a jo jelenetek a filmben kb. 15 perc a ket es fel orabol.


Legszarabb Leia vissza Supermankedese, kaszinobolygos bohockodas, Poe vaganykodasai, Snoke leszereplese hogy o belelat mindenki fejebe de azt nem latta h Kylo at akarja kurni... Phasma ertelmetlen szereplese mert semmit nem adott hozza a filmhez, idegesito Porgok (legalabbis engem), de sztem valamit meg kihagytam tuti.

2017. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Yoda és Luke beszélgetése volt a kedvencem. Leia visszarepülése, Phasma újabb leszereplése és Chewie hanyagolása nem tetszett
2017. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem alapból nem nagyon tetszett a film, de szerintem:


legjobb: Snoke halála után harc az őrökkel, Luke és Kylo jelenetei a végén

legrosszabb: az egész űrben játszódó, feleslegesen elnyújtott szál

2017. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Yoda és Luke beszélgetése az nagyon megfogott engem is, nagyon jó volt, hogy meghagyták "mókázós" mesternek, amilyen volt a régi trilógiában.


Snoke halála így utólag eléggé gyenge lett, nem hiszem hogy egy ilyet ne vett volna észre, hogy felé fordítanak egy fénykardot, ami közvetlen mellette van, de azért a két gyereket meg összekapcsolja az erőn keresztül. :D

2017. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

csubi jelenetei jól sikerültek.

berúgta az ajtót,mint a tek.

megsütötte a pingvinmutánst.

bravúrosan repült a falconnal.


a legszörnyűbb poe poénkodása,luke nem logikus elutasító viselkedése ray-el és a csubis jeleneteken kívül kb az egész film.

2017. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Legjobban: Rey és Kylo Ren összefogása Snoke testőrei ellen.

Legkevésbé: Leia lebegése az űrben.

2017. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!