Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik volt a kedvenc...

Nektek melyik volt a kedvenc és a legkevésbé tetsző jelenet az új Star Warsban?

Figyelt kérdés
Melyik volt az amelyik a legjobban tetszett, és melyik az amelyik a legkevésbé?

2017. dec. 28. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Luke rákacsint C3PO-ra. Ha R2D2 öreg barát volt, akkor C3PO-nak is mondhatott volna valami kedveset. Az a kacsintás eléggé, érdekes volt. :D
2017. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Legjobbak:


-Snoke tróntermében zajló jelenet.

-Yoda megjelenése

-R2D2 levetíti Leila régi segélykérését.

-Finn vs. Phasma csata

-Rose testvére az elején mikor ledobja a bombákat pedig tudta hogy ő is meghal.

-Kylo és Ren amikor megérintik egymás kezét

-Leila-Luke "találkozás"

- Luke- Kylo "harc"

- kristályrókák, porgok jelenetei

-Holdo belerohan a vezérhajóba

-Rey vs. Luke harc


Bennem már a hányingert előidéző jelenetek:


-Leila visszarepülése

-Luke tejet iszik

-Luke meghal

-Poe jelenetei

-Rose az a jelenete amikor poénkodik hogy a "Nagy Finn" (istenem Finn farka jutott eszembe)

-Finnt megmenti Rose a végén

2017. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

Kedvenc jelenetet nem is nagyon tudnék kiemelni, rengeteg volt, amit imádtam!

- hiperűrsebességes cirkálóapritás

- Kylo és Rey vs praetorian őrök

- Snoke halála (igen, fura volt, de meglepett és tetszett)

- Yoda visszatérése

- Finn vs Phasma (igen, Phasma szerepe mondhatjuk, hogy elég felesleges, de legalább Finnt láthatjuk végre úgy igazán harcolni, nekem bejött)

- Luke vs Kylo

- Leia üzenete az Új reményből, ott kapott el teljesen a nosztalgia!


Viszont a mélypont az nekem egyértelműen Rose mentőakciója volt. Finn teljes karakterfejlődésének a betetőzése lett volna egy ilyen önfeláldozás, erre nem elég, hogy ezt így megszakítják, nem, még kellett az a mondat is... Hogy úgy győzünk, hogy a szeretteinket mentjük, miközben a háttérben éppen ráolvasztják az ajtót a bajtársainkra, zseniális :"D

Bár a top leggázabb Star Wars szöveg még mindig Anakin homokos monológja (szerintem), de azért ez is súlyos volt...

2018. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

Mi tetszett:

-A hiperűrsebességes hajó ütközés

-Az akciójelenet amikor menekülnek a kaszinóból


Mi nem tetszett:

-Poe hülyére veszi az Első rend flottáját és egymaga kinyírja a csillagromboló lövegeit.

-Porgok, semmi jelentőségük nincsen, de egy pár jelentebe belerakják őket

-Apácák, akik Luke szigetén vannak, úgy néznek ki, mint 17. században lévő amerikai telepesek.

-A menekülést leszámítva az egész kaszinós jelenet vérciki volt.

-BB8, akibe annyi aranyat tömtek, hogy azokat kilőve lefegyverez egy őrt, illetve, hogy majdnem elindít egy lépegetőt.

-Leia túléli a robbanást, felébred a fagyhalálból és lerepül egy szomszédos hajóra, ahol simán be tudják őt engedni az űr vákum ereje ellenében.

-Finnt megmenti Rose.

-Luke trollkodik, hogy vagy meghal, vagy nem, és a jelenet végén, amikor meghalt, elveszti az egész hatását.



Most hirtelen ezek ugrottak be. És hozzá kell tennem az egész hozzászólásomhoz, hogy ez csak az én személyes véleményem.

2018. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!