Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetséges, hogy a...

Hogyan lehetséges, hogy a Star Wars világában valaki túléli ha kettévágják derékban, míg egy nála sokkal erősebb egyén azonnal belehal?

Figyelt kérdés

Utolsó Jedik Spoilerveszély!!!


Gondolok itt Darth Maulra és Snoke vezérre: előbbi egy sima sith harcos, akit Obi-Wan kettévág, ráadásul még zuhan is pár kilométert. Ő túléli és felépül. Snoke legfőbb vezért ellenben azonnal kivégzi a fénykard, amivel Kylo Ren telepatikusan kettévágja. Pedig a történet szerint ő egy Palpatine-szintű (vagy nála is erősebb) erőhasználó, plusz nem is zuhan bele semmibe, mégis instant megpurcan. Eleve nem értem hogy nem látta előre, és hogy nem tudta megakadályozni, nekem furcsán egyszerű és gyors volt a halála ahhoz képest amilyen kultuszt felépítettek köré. Ezt meg tudja valaki magyarázni?


Ui: NEM fogadom el érvnek azt, hogy Darth Maul meghalt, meg nem kell figyelembe venni a rajzfilmsorozatokat. De, a rajzfilmsorozatok (TCW, Rebels) ugyanúgy kánon mint a filmek, tehát Maul túlélte, szóval az hogy hagyjam figyelmen kívül meg hogy ami ott történik az nem mérvadó, azok nem elfogadható érvek. Ilyenekkel ne traktáljon senki ha kérhetem.



2017. dec. 29. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
ugy lehet ahogy a clonek sosem talalbak el senkit a fegyverukkel
2017. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos hogy megmurdelt amugy, Maulrol sem derul ki a filmbol hogy nem halta meg magat, Snoke is visszaterhet a kovi reszben.
2017. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem azért elég egyértelműnek tűnt: kettészakadt a teste, és után a torzója végig ott hevert a padlón, meg sem mozdult. Plusz utána Holdo még a hajójukat is elpusztította, szóval ennyi nekem elég ahhoz hogy halottnak nyilvánítsam. Ennyi erővel a praetori gárdisták is túlélhették, igaz hogy az egyik beleesik valami energiába és miszlikre robban, a másiknak levágják a fejét, a harmadiknak a koponyáját égeti át egy fénykard, de ennyi erővel ők is túlélhetik nem? :D
2017. dec. 29. 12:52
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
nem lepne meg ha Snoke valahogy túlélné, mint Voldemort is. Maul túlésése ugyan canon, de filmben mégse jelent meg sosem.
2017. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy különböző fajhoz tartoznak.
2017. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

elvileg túlélhető mert a fénykard azonnal zárja is a sebeket.

annyi a difi,hogy maulnál az alsótest levágásával-

1. eltűntek a nemi szervek,ezért hormonpótlás kellett volna a férfi nemi jelleg megtartásához.

2. kivezetett sztóma zsákokkal kellett volna közlekednie,mert a végbél és a húgycső hiányában máshogy nem tudta volna hova üríteni a salakanyagot.


sznuki meg eleve egy mozgó holttest egy múmia.

egy kettévágás szerintem nem sokat oszt vagy szoroz az állapotán.

az ábrázata alapján szerintem egy ilyen darth sion szerű figura,aki az erő segítségével tartja mozgásban a hulla testét.

2017. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem fog visszatérni, minek.


A bejelentett új trilógia teljesen új karakterekkel fog elvben játszódni, nem lesz benne a mostani csapat. Nem látom értelmét, hogy Snoke-ot előveszik megint egy rész erejéig, aztán megölik még egyszer.


Snoke szerintem csak egy töltelék karakter, hogy Kylonak legyen mestere, és ne gondolkozzon az ember a moziban, hogy na akkor ő kicsoda micsoda ki tanította stb. Nem hiszem hogy akkora szerepet és jelentőséget szántak neki, mint Palpatine/Darth Sidious karakterének.


Ha két részen keresztül ennyire minimális teret kapot Snoke, akkor nem hiszem, hogy a köv. részben majd újra előveszik.

2017. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez nem egy rpg, hogy mindenkinek van X mennyiségű életerőpontja, Snoke-nak meg 2X, ezért ha valaki túlél valamit, akkor Snoke-nak is túl kell...

Azért jellemzően ha valakit derékban félbevágnak, édesmindegy hogy milyen erős volt életében, ez a normális, hogy belehal.


Illetve még annyit tennék hozzá, hogy kultuszt kizárólag a rajongók építettek Snoke köré, nem a film vagy a Disney. A történet szempontjából nagyon úgy tűnik, hogy csak egy töltelékkarakter volt Kylo motivációi szempontjából.

2018. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Mault a gyűlölet tartotta életben. A gyűlölet, amit Obi-Wan iránt érzett, s a megcsonkításával járó fájdalom ezt még fel is szította benne. Itt jön be a Sötét Oldal, amit segítségül hívott, hogy életben maradjon. Persze kis híján teljesen megtébolyodott közben.
2018. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És ne feledjük,hogy külön fajhoz taztoznak.

Ha ketté vágsz egy gilisztát az mit csinál? 2fele kuszik-mászik.

Ha egy kutyát ketté vágsz? Még le is csuknak.

Szóval simá lehet.

2019. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!