Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen érzés...

Szerintetek milyen érzés lehet a Doktornak (DW) lenni? Ti lennétek az ő helyében?

Figyelt kérdés

Személy szerint... bizonytalan vagyok.

Lennék is meg nem is.

Fantasztikus érzés lehet annyi mindent látni és átélni. Kalandozni. Szabadnak lenni.

Bárhová és bármikorra lejutni és átélni azt, amit más nem élhet át.

De... annyi szenvedésen ment már át és fog is. Sok mindenkit elvesztett már, akit szeretett. Biztos ez a sok fájdalom megvan benne, csak nem mindig mutatja.

És én ezt nem szivesen élném át.


2017. dec. 29. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az első doktor három évadját néztem végig, és nem cserélnék vele. Olyan, mintha lenne valami nagyon mély sebe a múltból, mindenkivel barátságtalan, szomorkás (kivéve persze az unokájával) mintha valahol félrecsúszott volna az élete. Nem tűnik boldog embernek, és mintha nem is a dalekok, hanem saját maga elől menekülne. Hiába a tudása, képességei, nem lennék a helyében.
2018. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!