Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Esti filmnézéshez mit ajánlaná...

Esti filmnézéshez mit ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Valami nagyon jó filmet szeretnék letölteni.Miket ajánlanátok?Leginkább valami elgondolkodtatós horror,dráma,pszicho,romantikus lenne jó.A lényeg,hogy ne vérengzős legyen hanem érdekes és elgondolkodós. Várom az ötleteket.Mindenki írjon akinek eszébe jut valami jó film,ami őt megfogta..tetszett neki nagyon!Kedvencek? Előre is köszi
2010. jún. 4. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatodik érzék, Forrest Gump, Mementó, Az út, 12 majom, Harcosok klubja, hirtelen most ezek jutottak eszembe, nekem mind tetszett.
2010. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azonosság
2010. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hetedik (igaz van benne pár "szép" rész de nem vészes), 23-as szám, Memento tényleg jó, írták előttem is. Ezek tutik
2010. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Viharsziget, Rekviem egy álomért

Ezek eléggé elgondolkodtatóak.

2010. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. A mementót még nem tudtam letölteni=( de a hetediket megnéztük és nagyon jó=) Meg megnéztük az árvát és az apokalipszis lovasait...Várom még további ötleteket mert ma is filmezünk.
2010. jún. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!