Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Star Wars : Az utolsó...

BenjiVok kérdése:

Az új Star Wars : Az utolsó jedikben miért van Kylo Ren félmeztelenül?

Figyelt kérdés
A héten néztem meg a filmet és egyszerűen nem tudok rájönni minek kellett oda berakni Kylo-t félmeztelenül.

2018. jan. 8. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8-as: szerintem akiket magával vitt azok a Ren lovagok.
2018. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Kylo Ren: "It's time to let the old die. Snoke. Skywalker. Sithordenen. Jedierne. Rebels. Let it die all.

Rey... join me. Together we can rule and create order in the galaxy."


Na lehet, hogy tényleg azokat a Ren lovagokat tartogatja a talonban erősítésként, mert rajtuk kívül mindenkit el akar takarítani az útból.

2018. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam a válaszokat, szereztetek pár vidám percet nekem. :D


Én inkább azt vártam volna, hogy a klotyón ül amikor Rey összekapcsolódik vele, az sokkal életszerűbb lett volna. XD


Amúgy azért, mert:

1. Mert kell egy kis pózőrködés. Mindig.

2. Mert a sok nyafogó kritikus/néző elkönyvelte kis nyikhaj nyomigyereknek, gondolom ezt is kicsit ellensúlyozni akarták.

3. Mert így látszik, hogy mennyire random kapcsolódik össze a két karakter.

(4. Kylo így akart bevágódni Reynél, lehet, hogy egész nap így feszített a szobájában és várta, hogy Rey megcsodálhassa. :D)

2018. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam igazából lehet Kylo érezte, hogy a kapcsolódni fog és ezért az erővel ledurrantotta magától csak, hogy pózolhasson Reynek.
2018. jan. 9. 16:27
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elméleted nem rossz, de akkor már mondhatta volna, hogy nem szereti a homokot, és mondhatta volna hogy "ha te is úgy szenvedsz mint én, kérlek mondd meg". Szegény Kylo, nem a nagyapjától tanult csajozni.
2018. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A nyakig felhúzott mackónarágot észre se vettem, de nem lehet, hogy azért, mert pár hete hasba lőtték, és ez valamiféle kötés rajta? Lehet éppen valami orvosi beavatkozás után játszódik a jelenet.
2018. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen, a sebe nekem is feltűnt hogy nem látszik, pedig ha megnézzük a VII és VIII. rész történéseit, időben maximum pár nap telt el. Szóval lehet azt takargatja.


[link]

2018. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az tűnt fel, hogy a feje aránytalanul kisebb, mint a teste XD Amúgy a rendező megmondta miért félmeztelen, bár a ti érveitekkel is egyetértek, de kb ezt mondta: "Azt akartam, hogy az emberek tudják, hogy mennyire látják egymást, mert ha nincs ez a jelenet, akkor nem egyértelmű, hogy csak egymás hangját hallják-e, vagy az arcát, szemét látják a másiknak, vagy a teljes testét, és így megmutattam, hogy teljesen látják egymást." Jó, bocsi, nem konkrét idézet, de a lényege ez volt a rendező indoklásának, bár ő is megjegyezte, hogy az egész komikussága miatt is csinálta, de kb. ez a lényeg. Hogy tudjuk, hogy fizikailag is megjelennek a másiknak, azaz tényleg nagyon erős köztük a kapcsolat.
2018. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"Azt akartam, hogy az emberek tudják, hogy mennyire látják egymást"

Jó hogy nem a wc-n ült az egyikük. Na az lett volna komikus.

Abból is kiderült hogy látják-e egymást, hogy Luke is látta Kylot. Vagy nem látta, csak én értettem félre?


Még mindig ott tartunk, hogy azért kellett a jelenet, hogy tudjuk hogy Matt a radar technikus nem hazudott és Kylo Ren tényleg kigyúrt.

2018. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!